Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezhetek tőle bátran, nem...

Kérdezhetek tőle bátran, nem fogja tolakodásnak venni?

Figyelt kérdés

Unokanővéremnek ma láttam először a leendő férjét, most augusztusban lesz az esküvőjük, mikor megláttam a srácot elvoltam csodálkozva, Ukrán származású és olyan rideg karakterű hogy lefagytam és nem tudom hova tenni, van két foga ami arany és látni a nevetésénél, ez mit jelent? Mostani kiadású mercedes-e van, meg a szakálla is a hajához van igazítva ilyen pár mm-es, maffiózó alkat


Nem vagyok hozzászokva komoly emberek jelenlétéhez, ezért vagyok béna afelől hogyan is haverkodjak vele :)

20/F


2011. júl. 8. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... legyél a közelében és tegyél elmés megjegyzéseket. Ez az én módszerem :D
2011. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már az első kijelentésemért is le fogják húzni itt a válaszomat,de az én páromnak az összes haverja ilyen(meg ő maga is). Van a haverjai között egy-két barom,de a többségük éppen az ellentéte a kinézetüknek. Lehet velük beszélgetni,meg hülyéskedni,ne aggódj! :)



26/N

2011. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aranyfog: elvileg a legtartósabb és legjobb fogpótló anyag, csak kevesen tudják megfizetni. Nem jelent semmi különöset.. igazából az szerintem gázabb lenne, ha nincs foga. Ha nem elöl van a két aranyfog, akkor nem feltétlen hivalkodni akar vele.

Rideg karakter? Azért nem minden ukrán maffiózó..:) Számomra a rideg karakter inkább vonzó, bár gondolom nem lehet túl egyszerű kapcsolatba lépned vele. Nem kell egyből kebelhaverságra törekedni, biztosan vannak férfi témák, akikben ő is ugyanúgy otthon van, mint te. Vagy kérdezd egyből a munkájáról, legalább egyből levágod, ha gyanús..:D Külföldieknél sokáig lehet elemezgetni az országok közötti különbségeket is, hol jobb élni és hasonlók..

2011. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ukrán és az orosz pasik mind ridegek. Kínáld meg vodkával.
2011. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd el konditerembe, hogy edzetek együtt.
2011. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit mondtok, mert valóban olyan szép arcvonása van, én egyszerű városi laza srác vagyok amolyan örök gyerek :) Én két kortyból megittam a pohár kólát míg Ő úgy majdnem 20percig ivott egy pohárral, kényes fajta lehet


Egy próbát megér az ismerkedésünk, ugyanakkor tuskó se akarok lenni, lehet még szerez nekem is munkát :D

2011. júl. 8. 20:59
 7/7 A kérdező kommentje:
A szemfoga arany, és ami mögötte van, kétlem hogy fogorvosi javallatra van neki olyanja, mert a többi foga szép szimmetrikus
2011. júl. 8. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!