Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki van igaza? Vagy jogosan...

Neki van igaza? Vagy jogosan akadtam ki? Bővebben lent!?

Figyelt kérdés

Barátom 28, én 19. 9 hónapja vagyunk együtt. Mostanában rengeteg a vita, minden apróságon, feszültek vagyunk mindketten. Nemrég úgy döntöttünk, h újra megpróbáljuk, mert nem bírtuk egymás nélkül. Tegnap este eléggé összevesztünk, mert nem nézi jó szemmel, h vannak fiú barátaim is. Pontosabban 1... aki már 4 éve az osztálytársam, soha nem volt köztünk semmi, tényleg barátok vagyunk. Este rámírt... h megkérdezze h vagyok, mert nemrég jöttem ki a kórházból, meg elakarta mesélni h új barátnője van, 10 percet max ha beszéltünk. Barátom kicsapta a hisztit, h neki ez nem tetszik.... megérteném, ha minden nap találkoznék a sráccal, vagy ilyesmi, de mostanában sajna arra jut idő, h 2-3 naponta beszéltünk fél órácskát. Elmagyaráztam barátomnak, h nem hiszem h ez olyan nagy probléma, meg h nézze meg, épp azt ecseteli h új barátnője van, nem akarunk egymástól semmit! Meg h ismerkedjenek össze ők is, meglátja jófej.... de azt mondta nem kíváncsi rá, ezek után persze én is kiakadtam, h nem bízik bennem, és hát kiabáltam vele elég csúnyán.:\


Ma pedig felhívott az egyik barátnőm, h megyek e este bulizni, mondtam h nem, majd augban megyek legközelebb.... amikor leraktam a telót, barátom azon lovagolt, h miaz h megyek.. mert azt kellett volna mondanom h megyünk...mondtam neki h persze, így értettem, nyilvánvaló h nélküle nem megyek el.... de ezzel is úgy felhúzott, mert nem igaz h minden egyes szavamra figyelni kell már... aztán összevesztünk, megint kiabáltunk, összepakolt és elviharzott, h többé ne keresssem, beleunt. Szerintetek? Bocsi, h ilyen hosszúra sikerült. Mi a megoldás? Nagyon szeretem...


2011. júl. 8. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, egyszer már megelégelted a féltékenykedését, ami most sem változott.
2011. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb lány, aki élvezi, ha hülyére veszik. Gratulálok.
2011. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
én csak annyit mondok, ha elviseled, megérdemled. én már az első hisztijénél úgy rúgtam volna p*csán, lyukat üt az égen.
2011. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát én az életemben elkövettem azt a hibát, hogy másfél évet töltöttem egy ilyen fajta emberrel.Féltékenysége már odáig fajult, hogy megütött!Na én meg úgy b@sztam ki, mint macskát sz@rni!!

Úgy, hogy annyit tudsz tenni, hogy ki dobod..Nem hiszem, hogy változni fog, főleg nem 28 évesen!!!!

Csak szenvednél az ilyen ember mellett..inkább hagyjad!

2011. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még azt is felajánlottad neki, hogy ismerkedjenek össze és ő elutasította, akkor nagy baj van vele! Szerintem sincs értelme bajlódni vele...
2011. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire féltékeny az nem fog megváltozni.Ha elment akkor hagyd,ha nagyon szeret akkor úgyis visszajön,csak az a kérdés te akarod-e ezt csinálni,mert mindig így végződik(veszekedés,összepakolás,ne keress).Hiányzik a bizalom. A se veled,se nélküled örökké nem működik.Fiatal vagy és találsz majd mást.
2011. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!