Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Barátomnak minden alkalom nélkül, spontán csináltam egy saját készítésű ajándékot. Amikor meglátta semmit nem reagált, pedig akik látták mind dicsérték, hogy milyen ötletes, és tök jól néz ki. Mindezek mellett elég személyes is volt. Aztán barátom közölte, hogy "porfogónak jó lesz". Ezután emgfo9gtam az egészet, és kidobtam a kukába. Azért ide írok, mert a környezetem mindig neki ad igazat, és tudni szeretném, hogy most jogos volt-e a kiakadásom.
2011. márc. 7. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2011. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ez így volt, senki se adna igazat a barátodnak.. én is ezt tettem volna ebben a helyzetben!
2011. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Jogos!
2011. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos! Ott hibáztál, hogy nem a fejéhez vagdostad!
2011. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt-e nem tudom De a barátodat kellene kidobni,míg nem késő.
2011. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kirúgni nem akarom,már megbeszéltük, hogy ezután egyikünk se ad semmilyen ajándékot a másiknak. De akkor ezek szerint jogos volt. Köszi a válaszokat.
2011. márc. 7. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem járnék olyan pasival,aki belement abba,hogy megegyezik velem,hogy többé nincs ajándékozás....Nem vagyok nagyravágyó meg semmi,de az ajándék az ajándék....
2011. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sok értelme nincs. Kiadunk érte egy csomó pénzt, és sose tetszik a másiknak, vagy egyáltalán semmi szüksége rá. Én azért akadtam ki, mert ezt nem vettem, hanem én készítettem. De ezek után legalább elkerüljük az ilyen eseteket.
2011. márc. 7. 21:16
 9/9 anonim válasza:
Teljesen jogosan akadtál ki. Mellesleg elég nagy tahó lehet a barátod. :P
2011. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!