Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki? (kérdésröv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? (kérdésrövid. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, elég jóban voltunk, nyomult rám. Egy idő után bevallotta, hogy szeret, és mi tagadás, én is szerettem(szeretem). Mondta, hogy komolyabbat akar, de neki az alap, ha már kapcsolatban van, akkor legyen szex is. Én mondtam neki, hogy nem vagyok rá felkészülve, nem fogok vele lefeküdni, tehát nem jöttünk össze, de még ugyanúgy udvarolt nekem.

Most meg összejött az exével. (legalább már van kit dugni -.-")


Jogosan vagyok rá mérges, vagy túlreagálom?


2010. nov. 14. 19:11
1 2 3
 1/24 Moszuke ***** válasza:
69%

ez most komoly kérdés?... nem vagyok hajlandó erre válaszolni.

istenem...-.-"

2010. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
a fiú az 18. én meg 15/L
2010. nov. 14. 19:12
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jogosan, mondjuk a mai fiúk nagy részétől nem is várható el szebb viselkedés. Erre van igény.
2010. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Persze!Az ilyen pasi szánalmas!Hagyd a francba!
2010. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
igen, komoly. mert?
2010. nov. 14. 19:13
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát, hagyom is.. innentől kezdve nem érdekel..

Majd megdugja 2x és ott fogja hagyni.. aztán jön majd nyalizni.. de már késő lesz =/

2010. nov. 14. 19:14
 7/24 nagyviri ***** válasza:
Nem kapcsolatot akart veled, hanem szimplán megd#gni. Látod, ha nincs ló, jó a szamár is...
2010. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem fog visszamenni hozzád nyalizni, szarik rád jelenleg.
2010. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 nielindi ***** válasza:
ö mondta, h mi kell neki egy kapcsolatba. neked nem ugyanazok az elvárásaid, igényeid. elküldted. ezek után semmi közöd ahhoz, h az exét kurogatja vagy mást.
2010. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

19:23

már olyan, hogy nyomult kicsit másra is(diszkóban, részegen), de mindig nálam kötött ki.


És a legjobb barátjával beszéltem, és ő mondta, hogy figyeljem meg, úgyis fog még jönni hozzám.

2010. nov. 14. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!