Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szeretik ha a férfi...

A nők szeretik ha a férfi enged a csábításnak vagy inkább jobban szeretik a kicsit meg közelíthetetlent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát, érdekes kérdés.

Szeretek becserkészni, de nem szólok egy szót sem,értek a non verbális jelekhez, majd utána ő elkezd udvarolni.

Azt szeretem, ha látom, hogy bárkit megkaphatna és igenis csorgatja utána más a nyálát. Viszont ha nőként viselkedik, tehát ténylegesen játsza az elérhetetlent és nekem kellene hódítani attól hülyét kapok és továbbállok azonnal, szerintem a férfi udvarol, én csak megadom a kezdő lökést és reagálok :)

2011. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

ő udvaroljon nekem, nehogy már én küzdjek!

Jó, persze nem azt mondom, amikor én kezdeményezek, kicsit húzhatja az agyam, de jelezzen vissza hogyha benne van a dologban.

2011. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha ÉN engedhetek a férfi csábításának... Ilyen kis maradi vagyok:)

Nem mennék egy férfi után sem, soha.

2011. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14


Nem az udvarlásról beszélek...

2011. júl. 9. 12:16
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
A nők nem szeretik sem a bólogató kiskutyákat, sem az ordító majmokat. Azt szeretik, ha csendben lépked mellettük a tigris.
2011. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van,én adom a jeleket,a kezdőlökést,Ő meg reagáljon rá.Én adom a biztatást,Ő meg udvaroljon,hiszen attól férfi a férfi.
2011. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést.Itt nem arról van szó hogy a férfi után fussál,hanem arról hogy ha egy nő pl kelleti magát nagyon erősen próbálja el csábítani a férfit,akkor engedjen a férfi a csábításnak vagy pedig ne?
2011. júl. 9. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne!!! Legyen tartásod az a nő aki kelleti magát nem nő hanem szuka:)
2011. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy igazi nő nem kelleti magát.

Ez is futásnak számít egyébként.


Ha mégis ilyet tennék és nem foglalkozna velem otthagynám a p*csába. Ígyis lealacsonyító viselkedés ez egy nőtől. Isten ments,hogy még ne is reagáljon rá.

2011. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyilván az a cél,hogy a pasi engedjen a csábításnak.Ergo egy darabig érdekes,ha a férfi tartózkodik,de egy idő után már unalmas.Szóval engedjen inkább,mert ha nem enged annak a bizonyos csábításnak,akkor a nő megunja,és keres más áldozatot.Egyébként én ennek nem vagyok híve,fordítva kéne lennie,de mindegy,az már más tészta.
2011. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!