Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyáéknak,...

Hogyan mondjam meg anyáéknak, h iszom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és a barátaimmal 2hetente szoktunk lemenni a városba este inni. Ilyenkor anyáék úgy tudják, h teázunk vagy kávézunk. Még egyszer sem értem haza részegen, úgyhogy nem is nagyon jöhettek rá arra h nem mondok nekik igazat. Viszont nekem ez már nagyon rossz, h nem vagyok őszinte hozzájuk. Mit tegyek?
2011. júl. 9. 14:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%

Mint írtam, már nem csinálom ezeket a dolgokat.

Ige, egy házban élünk.

És mint írtam, nagyon jól titkoltam

2011. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mit kell néhány válaszolónak kiakadni az ilyen kérdéseken vagy hogy tizenévesen iszik és. hogy mi lesz belőle 5 év múlva. Utálom az ilyen válaszokat. Attól, hogy néha hétvégenként eljár bulizni a haverokkal iszogatnak röhögnek jól érzik magukat abban semmi rossz nincs. Attól lehet még belőle valami. Én 2 hetente járok hétvégenként bulizni 16/L vagyok és attól ugyanúgy tanulok. 4 egész feltt van az átlagom a gimiben és semmit nem veszítek vele. Szóval ez hülyeség amit a 14:12-es mondott. Most kell kiélni magunkat, nem majd 10 év múlva amikor családunk lesz. Ez is az élet rendje. Okosan kell inni nem literszámra hogy utána detoxba kerüljön az ember. Hanem pnt annyit hogy jól érezze magát és röhögjön mindenen. Szóval ennyi lenne. Most majd várom a Nem Hasznos gombokat, de úgy gondolom, hogy igazam van.
2011. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiatal kerdezon vagyok kiakadva, hanem egyes szulokon. Egyik strucc politikat folytat, masik penzeli a szeszt, tobb mint valoszinu majd egyutt jarnak pialni, stb. 5 ev mulva mit fognak ezek a szulok csinalni, mikor csemete az arokba fentereg? Hal Istennek, nem az en gondom lesz.
2011. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%

FromOz

Néha akkora baromságokat írsz, mégis ki ne ivott volna vagy drogozott volna gyerekkorában?

A kérdező nem arra utal hogy büdös meg hadar a piától, hanem csak szimplán iszik kicsit.



Kérdező: Az élet olyan hogy ha akarsz hanem, muszáj vagy hazudni/titkolózni a saját érdekedben. Ez nem csak a szórakozásra érvényes, hanem sok más olyanra is ami még lesz az életedben.

Ne legyen rossz hisz ha bevallod mit is csinálsz, azzal magadnak okozol bajt, nem beszélve arról hogy soha nem fognak bízni benned.

Később azért lenne bűntudatod mert elmondtad, és nem mehetsz sehova senkivel. Mivel lesz jobb?:)

2011. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Ha a szülő nem normális a gyerek sem lesz az. Szerencsére nekem volt egy csomó dolog az életben amivel rájöttem, mit szabad mit nem és dolgokat korlátozni.. miből mennyit. Csak sajnos anyáék még mindig abbana hitben élnek, hogy gyerek vagyok. Beszéltem anya tesójával is, hogy nem tud kezelni. De annak örülök, hogy tudom, hogy mit csinálok
2011. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem az utolsó előtti hanem a 14:22-es vagyok!
2011. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy az őszinteséged a fontosabb vagy a lehetőség, hogy kéthetente ihass a barátnőiddel.


Ha az őszinteség, akkor kb mondd ezt: "anyu, valójában amikor bemegyünk a városba a barátnőimmel akkor vamn hogy ledöntünk egy ilyenésilyen italt", aztán majd meglátod a reakcióból, hog ymennyire részletezd.


Szerintem ha alkalomszerűen, kéthetente iszol egy elfogadható mértékig, az nem annyira gáz.


(16-25 korom között és piáltam rengeteget, most 34 éves vagyok, de már csak néha, 1-2 ízesített sör vagy ilyesmi csúszik le.)

2011. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%
15 évesen nem az iváson kéne hogy járjon az eszednek.
2011. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Utolsó

Persze. Jobb, ha majd 2 gyerek mellett jár rajta az esze :))))

2011. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nagy lehetoseg van arra, hogy MEG a ket gyerek mellett is a pian, drogon fog jarni az esze. Ket gyerek nem garantalja a pia lemondasat.
2011. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!