Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Parom nagynenjenek (anyukaja...

Parom nagynenjenek (anyukaja tesoja) a ferje megengedte, hogy tegezzem, akkor a nagynenit is?

Figyelt kérdés
Mert nemtudom hova tenni...A nagyneni nem mondta hogy tegezzem, a ferje viszont igen. szerintem hulyen jon ki ha ot letegezem, a not meg magazom, igy inkabb magazom mindkettot, csak felek, hogy igy a ferfi tartja bunkosagnak. Mondjuk most talalkozunk eleg hosszu ido utan, de hogyan viszonyuljak?
2009. márc. 30. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfit tegezd, a nőt magázd. Ilyenkor majd a nő felajánlja, hogy tegezd. (általában így szokott lenni)
2009. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegezd csak a ferfit. Aztan majd a no talan eszbe kap, es o is felajanlja. Ha nem, akkor csak a ferfit tegezd. Nincs ebben semmi.
2009. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:D oke, csak hajlamos vagyok ilyen dolgokon fennakadni:)

koszi a valaszokat:)

2009. márc. 30. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagynénjét magázd, a férjét tegezd. Nincs ebben semmi szerintem. Én a párom apukáját tegezem, anyukáját magázom. Nehogy aztán az legyen a baj, ha a nagynénjét esetleg letegezed anélkül, hogy felajánlaná. Majd csak mondja ő is.
2009. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D oke:) koszi
2009. márc. 30. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már ilyen helyzetben. Aztán volt ahol maradtam mégis a magázásnál, volt ahol egyiket tegeztem másikat magáztam aztán a másik is észbe kapott, de volt olyan hogy óvatosan rákérdeztem miután jó idő után se ajánlotta fel és megengedte. Ez az adott személytől függ. Ha nem akarja majd végül is a másik fél is akkor nem és kész. Majd meglátod!
2009. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont ez a szituáció, de totál pontosan. A férfit tegezem, viszont a nagynénjét nem, de még soha nem mondta, hogy tegezzem, tehát nem is szeretné!!!
2009. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igy fogok tenni, majd lesz valami, amennyit talalkozunk meg nagyjabol mindegy:)
2009. márc. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!