Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy fiu ismerösö...

Mit gondoltok egy fiu ismerösöm 17 évesen berasztázta a haját, mivelh nálunk nem tul gyakori ez a dolog, kicsit kiakadtunk, hogy vajon a MUTTERJE ha megengedte vajon milyen szülö lehet, nem tul engedékey?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, hagyjátok rá. Attól nem lesz jobb vagy rosszabb ember, hogy ez a haj tetszik neki. Az anyukája biztos úgy van vele, hogy amíg normálisan viselkedik, tanul stb., ilyen apróságokba nem szól bele. Szerintem ettől nem rossz anya.
2010. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
tanulni tanul a srác, DE iszik, mindig tök részeg, cigizik, drogozik....
2010. okt. 22. 15:49
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
ha iszik. drogozik, cigizik, akkor már nem tök mindegy?xD
2010. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem foglalkozz a te dolgoddal inkabb.
2010. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mi baj van a rasztával :D 16L
2010. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Milyen világban él? majd megmondom én:D Falusiban..:D
2010. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
esetleg valami normális válasz??? normáls ember(ek)töl?
2010. okt. 22. 16:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Nincs evvel semmi gond,nem attól lesz rossz ember valaki mert raszta,kopasz,10 színű a haja vagy akármi hanem attól hogy az akar lenni.A drog,ivászat és a cigi se feltétlen ezen múlik csak az "ilyen" embereket jobban megjegyzik mert nem átlagos.Ha normálisan viselkedik nem tudom nektek miért fáj,csak azért mert nem úgy néz ki mint ti.
2010. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Volt 2 punk ismerősöm a fősulin (fekete rúzs, félig leborotvált haj, szegecses ruhák stb.). Nagyon korrekt emberek voltak, jól tanultak, bármiről el lehetett velük beszélgetni. Úgyhogy ez még semmit nem jelent. Nem egyszer pont a jókislánynak, jókisfiúnak tűnő emberek elmebetegek. Az pedig, hogy iszik, cigizik...Hát manapság nem nagy dolog 17 évesen. Valószínűleg idővel ki fogja nőni.

Miért foglalkoztat ennyire a srác? Tetszik neked?

2010. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Most azt varod, hogy veled szidjuk ot?Az lenne a normalis valasz?Hat nem fogjuk, mert normalis felfogasu felnott ember nem lat semmi rosszat a kamaszkori lazadasban.Majd kinovi.
2010. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!