Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelentsem be a szüleimn...

Hogyan jelentsem be a szüleimnek, hogy összeköltözöm a vőlegényemmel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"összeköltözöm a vőlegényemmel" esetleg közölheted az időpontot is.
2011. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a vőlegényed és ezt tudja is a család, akor nem hinném, hogy nagy döbbenetet okozol...
2011. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Jelentsd be hogy már ott laksz...
2011. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Apa, Anya. Köszönöm, hogy tisztességes fiatal felnőttet neveltetek belőlem. Mint tudjátok, megtaláltam azt a férfit, aki mellett le szeretném élni az életem, ő a vőlegényem is már. Ahogy az manapság már nem meglepő, összeköltöznünk."
2011. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért félnek az emberek egymástól?

Teljesen mindegy, hogy mit kell bejelenteni, ha látják, hogy te biztosan ezt akarod, és boldog vagy tőle, akkor ők is ezt fogják érezni. Ha azt érzik rajtad, hogy félsz és bizonytalankodsz... az náluk is ezt idézi elő.

Örülj, mosolyogj! Ez egy jó dolog!

Nekem nem is olyan rég azt kellett bejelentenem, hogy hazaköltözöm, mert nem működik a házasságom... Azt is feldolgozták.

De ez egy jó dolog! Örömhír! Örülj! És ne félj a bejelentésétől! :)

2011. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért hány éves vagy, hogy ez gondot jelent?
2011. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Képzeljétek úgy tűnik most lehetőségünk adódik ...-al az összeköltözésre, van egy kis lakás stb..., már annyira vártuk, szerintem ekkor és ekkor már végleg átcuccolhatunk,a többit(anyagiak, költözködés) így és így képzeltük el." Aztán várod a válaszukat, de szerintem ha már a vőlegényed, akkor nem lesz ott semmi gond. Ha azt feldolgozták, h menyasszony lettél, akkor ez már valószínűleg természetesnek fog tűnni nekik.
2011. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!