Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek cikik az ilyen...

Szerintetek cikik az ilyen helyeztek? Együtt vagyok a vőlegényemmel 3 éve.

Figyelt kérdés
És tegnap megjött a menstruációm és az egész ágy tele lett... Sajnos nekem már 3 hónapja össze van zavarodva egy kezelés miatt.. és igen elég erős.. Úgy szégyelltem magamat... Ő mondta semmi baj.. De mégis úgy égek miatta:-( Köszönöm a válaszokat. 25N
2011. aug. 7. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy cikinek érzed :/ Én is ettől félek nagyon, de úgy vettem észre hogy a férfiakat annyira nem zavarja.

Főleg, ha 3 éve együtt vagytok...ez végülis csak vér, nem olyan undorító :D

2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak egy kicsit
2011. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem cikinek azért ciki de nem a te hibádból történik! szerencséd hogy a vőlegényed ilyen megértő.egyébként velem is volt hasonló helyzet!
2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyáltalán nem ciki..az ilyen probléma szinte elkerülhetetlen egy nő életében..:)
2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, nagyon kellemetlen, de nem ciki. Próbáld úgy felfogni, hogy - remélhetőleg :-) - te sem éreznéd cikinek, ha nyáron nagy melegben a párod nagyon leizzadna és átizzadná az ingét, vagy ha pl. kapnál egy adagot a reggeli szájszagából.


Ezek kellemetlen dolgok, de az élet velejárói, és egy párkapcsolatban az ilyesmit kölcsönösen tolerálják a felek.

Elvégre nem bepisiltél vagy ilyesmi.

Ne frusztráld magad ezen, temesd el az emléket.

2011. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kicsit ciki, de most már megtörtént.

egy 3 éves kapcsolatban nem fog emiatt megundorodni, főleg úgy, hogy beteg is vagy.

2011. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20:18-nál a pont! szerintem se ciki...
2011. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki utálja a mensturációt, persze itt férfira gondolok, az utálja majd a többit is, gyereket, gyerekpisit és sorolhatnám


Ez az élet. Ha a vér undorító, akkor az élet is az.

2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Belefér :)


Mesélek cikibbet: fogamzásgátlót abbahagytam,rendszertelenül jött meg...de én sosem görcsölök,meg semmi előjel...orális szex közben párom vette észre hogy jé,megjött...

azt hittem föld alá süllyedek...

de elpoénkodta,azóta is imád...

24/N

2011. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nőkhöz hozzátartozik az hogy menzeszük van. Teljesen természetes. Nem hiszem hogy "égned" kellene a párod előtt, ez nem ciki, ráadásul kezelés alatt állsz. Volt velem is hasonló eset, egyáltalán nem kellett szégyenkeznem, ráadásul a párom tisztította ki a "balesetes" ágyneműt, mert nem tudtam felkelni az erős görcsök miatt hosszú időre. Ne stresszeld magad miatta.
2011. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!