Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget vetnétek egy házasságnak...

Véget vetnétek egy házasságnak gyerekekkel az önbecsülésetek miatt?

Figyelt kérdés
Nem megcsalásra gondolok, csak pl. chatelésre a férj részéről (sok ilyet olvasok itt). Ez már ok arra, hogy az ember felrúgjon egy egyébként működő házasságot/családot?
2011. júl. 9. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nem."jóban-rosszban"...előbb megbeszélem vele, a házasság fontos,és mindent meg lehet oldani
2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Emiatt nem. Márcsak azért sem, mert én is szeretek chatelni. :D

Örülnék is egy ilyen pasinak, nem lenne ciki, ha chateléssel töltöm a szabadidőmet.

Ülnénk egymás mellett egy-egy géppel az ölünkben, és chatelnénk. :D

2011. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyetértek. Én is házasságban élek, és úgy gondolom, mint az első válaszoló, de sokan rögtön azt tanácsolják a kérdezőknek, hogy dobja ki a férjét/gyerekei apját, mert az más nőkkel chat-el (de ahogy olvastam csak chat-el). Ez persze elég nagy bunkóság az illető részéről, de szerintem sem a válás a kiút.
2011. júl. 9. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen chatelés dolog miatt biztos nem, viszont szólnék, hogy engem ez zavar, és igyekeznék (tőle!) megtudni, hogy miért van erre szüksége.
2011. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"egyébként működő"

Viszont összességében mégsem működik.

2011. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
be kell állítani a naplózott beszélgetések funkciót... és tudod is hogy miről írkál... ( nekem párom egy kicsit féltékeny típus és anno be volt állítva... msn-en beszélgettem barátnőmmel mert 300 kilométerre ment férjhez :S kicsit messze van, de mindennap beszéltünk!)
2011. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!