Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha a...

Szerintetek normális, ha a volt férj a volt feleséggel nosztalgia hétvégéket csinál a közös gyerekekkel az egykori közös nyaralóban?

Figyelt kérdés
(Mindkettőnek van új kapcsolata, az új barát, barátnő természetesen nem tud semmiről).
2011. szept. 5. 21:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
25%
Miért ne? Valószínűleg ha viszonyuk lenne, nem vinnék a gyerekeket.
2011. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

nézd meg Ingmar Bergman Jelenetek egy házasságból c. filmét :D

nagy tanulságos ilyen szempontból :D

2011. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát.. az nem normális, hogy az új kapcsolataik nem tudnak erről. Illetve én egy kicsit ferdén néznék a páromra, ha bejelentené, hogy nosztalgiahétvégézik az exszel és a gyerekkel, de, ha tudom, hogy a gyerek miatt teszik (márpedig miért ne tudnám, hiszen ismerem a párom, és jóesetben a gyereke anyját is..), akkor talán belemennék. Ha a női megérzésem mást mondana, akkor.. lehet, h elgondolkodnék, hogy keresek egy hozzám jobban illő pasit.
2011. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekek szempontjából ez nagyon helyes dolog. Így kevésbbé viseli meg a válás őket. De az új párokat kellene erről tájékoztatni. Nekik pedig nem kellene emiatt parázni. Sőt,mehetnének mindannyian együtt is.
2011. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%

A gyermekek szemszögéből nézve ez valóban normális dolog. Nekik jót tesz, feltéve, ha a szüleik ez idő alatt nem veszekednek a régmúlton, s nem járatják le egymást gyerekeik előtt.

Másrészt fura ez manapság... pedig az lenne az igazi, ha lennének ilyen közös programok, hogy az elvált szülők gyermekei is érezzék: rájuk szükség van, őket szeretik, és nem miattuk szakadt meg a szülők kapcsolata.


Ha viszont az új partnerek háta mögött történik mindez... hááááát....azok a gyerekek rövidesen nagyon fognak örülni! :) :) :)

2011. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért titkolják,mert korábban az új kapcsolatok hisztiztek emiatt a nyaralás miatt? Lehet,hogy csak meg akarnak spórolni egy újabb konfliktust.
2011. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem totál abnormális, a gyerekek szempontjából is. A: felesleges reményt ébreszthet bennük, B: úr-is-ten ez nagyon beteg :D
2011. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is csak úgy normális, ha az új párok is mennek. Amúgy tényleg csak felesleges hitegetés a gyereknek...
2011. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 mokkacsino ***** válasza:
87%

Szerintem sem normális. Az elszakadás hosszú lelki folyamat. És bizony ha egy pár elválik akkor ők elváltak, és minden olyan cselekedet, ami nem erre utal erősíti a gyerekekben azt, hogy lehet még valami. És nem történik meg a szükséges elszakadás. Nem fogja megérteni, hogy most akkor mi ez. Apu és anyu külön van de mégis összejárnak, akkor miért nem lehetnek mindig együtt. stb stb.


Én azt mondom, hogy kifejezetten káros lehet ez mind a szülők, mind a gyerekek fejlődésében. Kivétel ez alól az a helyzet ha a szülők újra összejönnek.

2011. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

És Te ki vagy ebben a történetben?Mert,hogy tudsz a dolgokról...az ex feleség,vagy ex férj?A kérdésedre vissza térve:ha nem tudnak róla,az nem teljesen fair.És mi az,hogy nosztalgia hétvége?Ez mit takar?

Én 16 évvel ezelőtt váltam el,ám azóta is együtt dolgozunk(fele-fele a cég).Sokszor mentünk üzleti utakra-gyerekkel,de nélküle is-úgy,hogy nekem már új férjem volt.Mondjuk,én kapásból úgy indítottam,hogy az új páromnak elmondtam mi is a felállás.És a mai napig feljárok a volt anyósomhoz is,mivel az én első szülöttem az Ő unokája...úgy gondolom,hogy intelligens emberek meg tudják ezt beszélni.Ám a sumákolás nem vezet jóra.

2011. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!