Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a "felmelegített"...

Hisztek a "felmelegített" kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Én soha nem hittem a felmelegített kapcsolatokban. Most azonban ugy alakult, hogy szakítottunk párommal. 1 hónap után ujra kezdtük, és nagyobb a szerelem mint valaha volt.

De ugyanakkor kételkedek is benne, hogy ha egyszer már elengedtük egymást...akkor valami mégsem működhet igazán.

Mit gondoltok? Tapasztalatok?


2011. júl. 9. 23:28
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi...rossz kategória
2011. júl. 9. 23:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez hit kérdése.

Van akivel, van amikor működik, és van hogy nem.

2011. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
egyszer nem gaz ujrakezdeni,van ugy hogy elsore nem veszi eszre az ember a masik + ertekeit. De ha ujra megszakadna akkor erdemes elgondolkodni hogy tobbet nem. egyszer belefer szerintem
2011. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne működhetne?

Egyik barátnőmék 3x szakítottak a kapcsolatuk alatt, aztán mégiscsak összeházasodtak, és most mindenki happy. :) Azóta egy kislányuk is született.

Bár, hozzá kell tegyem, egyik szakítás sem tartott pár hónapnál tovább. Az első csak 1 hónapig.

Ha azonban ennél több idő eltelik, és nem kezdenek el hiányozni egymásnak a felek, utána már felesleges erőltetni.

De ebben az esetben is, hogy csak ilyen rövid idő telt el, én nagy esélyt jósolok nektek, Kérdező! :)

2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
93%
felmelegítve csak a töltött káposzta jó :) :D
2011. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Exemmel fél éve szakítottunk. Ha elém állna, hogy kezdjük újra még mindig igent mondanék szerintem, igaz rettentő sok idő fél év.... Nálatok nem sok idő telt el a szakítás után, és ha minden rendben akkor semmi akadálya. Van egy ismerősöm, akik férjével többször szüneteltették kapcsolatukat, 11év alatt, de még mindig együtt vannak.

Sok boldogságot nektek!:)

2011. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából, bevallom, én sem hiszek benne, de van egy nagyon meglepő pozitív példa a környezetemben.

Szakítottak, a fiú ("érdekes" költői lélek...) hónapokig verte a nyálát a lányra, állítólag az volt a gond hogy a srác csak a szexre hajtott. Jópár hónapja megint összejöttek, láss csodát, a fiú állítólag teljesen megváltozott, figyelmes, stb.

Mikor 1 hónapja láttam őket, együtt voltak, de nem tudom, mennyire maradt meg a varázs ill. hogy mi van velük, igaz, az egész környezetük azt mondta rájuk hogy nagyon egymásnak valóak.


A lényeg: ha akarja mindkét fél, nem lehetetlen, de a nagyobb százaléknak pont emiatt nem jön össze. Azért sok sikert hozzá. :)

2011. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!