Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit megtanultatok...

Mi az amit megtanultatok párkapcsolataitok során, mire figyeljetek a későbbi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Mi 5 hónapja járunk, és odavagyunk egymásért. Annyira szép és jó minden, h el sem tudjuk képzelni h egyszer vége lesz. Csakhogy nekem már volt egy csúnya csalódásom amikor szintén ezt hittem egy fiúval(igaz még fiatal voltam nagyon) és ezért félek h vmit elszúrunk és mégis vége lesz. Ti milyen tapasztalatokat gyűjtöttetek össze , mi az amit tuti soha nem csinálnátok újra úgy vagy amire azóta figyeltek?

21L


2011. aug. 25. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

speciel engem is sok csalodás ért ..és ha jött egy másik és ujra éreztem a varázst sosem agyaltam azon mit szurok el vagy mire figyeljek oda mert elözöleg ez és ez volt...Nem ez kizárt.Akkor in önmagam vagyok akkor is ugyna ugy hisztizek akkor is ugyanugy fözök akkor is veszekszek ha nem mert akivel együtt vagy az önmagábol fakadoan vagy tud kezelni téged és elfogad a hisztis NŐként vagy kikészültök egymást és megint End a vége.

szerintem,,....

2011. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem nagyon lehet megmondani, mivel gondolom, nem ugyanazzal az emberrel jársz másodszor, és ugyebár minden ember különböző, így különbözőképp reagálnak a dolgokra. Annyit kell tudni, hogy a kapcsolat alapja az őszinteség, és a kommunikációnak jól kell működnie. Ez érvényes kb. minden kapcsolatra, ezek nélkül nem működik.
2011. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a megbántás,a csalódás,és egyéb kellemetlenségek mindig benne vannak a pakliban.Teljesen mindegy,hogy ki mennyi ideje van együtt a párjával, mindig beüthet a krach.Lehet hallani 5 éves kapcsolat utáni megcsalásról, házas emberek válásáról 10 év után stb.De általánosságban azért 5 hónap még szerintem kevés ahhoz, hogy igazán kiismerd a párod. Szokták is mondani: "Lakva ismerszik meg az ember".

A lényeg, hogy próbáld jól élerzni magad a kapcsolatodba, s ha valami nem jó, törekedni kell megoldani a problémákat.Természetesen csak akkor, ha kölcsönös a szerelem és közösek az érdekeitek,a céljaitok.

2011. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17.49.vagyok.

Amit én eddig megtanultam a kommunikációról, az az, hogy annak hiánya tényleg el tudja lehetetleníteni a kapcsolatot. Mindenképp ki kell tudni mondanunk amit érzünk,nem szabad semmit lenyelni. Senki sem gondolatolvasó :-)

2011. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Softness ***** válasza:

hát engem rengeteg csalódás ért a pasik terén. volt hogy arra jutottam, nekem nem kell pasi, egyedül fogok megöregedni mind hülye. most boldog házasságban élek, igaz 3000 kilóméterre találtam egy normális pasit. :P


Amit mondani tudok, szeressétek először is magatokat, mert csak akkor fog más is szeretni és csak akkor fogtok olyat kapni akit tényleg megérdemeltek, a másik legfontosabb a bizalom, na és ez nem csak a megcsalásra korlátozódik, hanem a teljes bizalom a párodban.

2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még nem csalódtam, 4 éve vagyok a párommal, Ő az első komoly kapcsolatom. Egymástól viszont sokat tanultunk. Toleranciát, felelősségérzetet, bizalmat, türelmet...azt hiszem ezeket...

21-L

2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit megtanultam az az hogy beszélni,beszélni,beszéltetni...

Exemmel sosem beszéltük meg a dolgainkat,ez lett az egyik ok.

A másik,hogy meg akartuk változtatni egymást.Beleszerettem úgy ahogy volt,majd megváltoztattam,ő is engem,és kiszerettünk egymásból,mert már nem volt olyan a másik mint mikor megismertük.

4 év után kimondtam hogy ennyi,ez már menthetetlen,nem tudtuk megbeszélni.


Párommal erre a két dologra nagyon figyelek. Ő is nehezen mondja ki a dolgokat,de partner benne,együtt megtanultuk,hogy a jó kapcsolat alapja hogy megbeszéljünk mindent,még ha fáj is kimondani.

Illetve hogy emlékeztessem magam,hogy a hibáit is szeretem (mert szeretem,csak néha kiakaszt)

2011. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!