Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolaton kívül...

Komoly párkapcsolaton kívül részt vesztek alkalmi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Manapság mennyire fura ha vki akinek nincs párja a szex miatt sem jön össze senkivel?Ezt főként fiatalok között értem.Nekem nincs kapcsolatom egy ideje de csak úgy nem szexelnék egy ismeretlennel mert nekem ahhoz több kell érzelmileg is nem is tudnám élvezni.

Néha már szégyellem h én nem vagyok ennyire "laza" úgymond hiába h magánügy de ha komolyan ismerkedsz vagy barátokkal beszélgetsz akkor csak szóba kerül ez a téma is és olyankor érzem hogy van aki ezért bolondnak néz.:S


2011. aug. 2. 11:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
szerintem az a normális ahogy Te csinálod
2011. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
mikor egyedülálló vagyok akkor az egyéjszakás csajokat hajkurászom és szerencsére még vannak
2011. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
soha nem volt kalandom és nem is lesz... akkor sem, mikor még nem voltam férjnél és senkim sem volt... nálam teljesen kizárt a szerelem nélküli szex és el sem tudom képzelni, milyen lelki igénytelenség kell ahhoz, hogy valakinél ez működjön... 27/nő
2011. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sosem voltak egyéjszakás kapcsolataim és egy csajt sem raktam meg a diszkó mögötti parkolóban.

Lehet, hogy konzervatívnak tűnök, de én minimum "együttjárós" kapcsolatokban szexeltem. Vadidegennel soha.


F

2011. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és nem azért mert belémnevelték. Egyszerűen ismernem kell nem tudok egy vadidegennel (ezernyi okból, személytelen, nemibetegségek, nem szeretnék strigula lenni noteszben stb) persze lehet hogy van valami varázsa. Én egy egyesetbe tennék kivételt, ha egy férfi annyira vonzana szexuálisan, hogy mindezt elvetném miatta egy éjszaka kedvéért. Dehát ez a veszély sem fenyeget, mert ilyen pasik csak Pesten vannak én meg egy sz.rvárosban élek. Amúgy 2 éve nem szexeltem, akkor lett vége egy komoly kapcsolatomnak. Megveszekedetten hiányzik a szex, de senki sem vonzz annyira , pedig mondom jó lenne.
2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Én szeretem a szexet és egy időben évekig nem akartam komoly kapcsolatot. Nekem nem okozott problémát, hogy belemenjek egy-egy alkalmi kapcsolatba, de nem nézem le azt, aki máshogy gondolja - csak azt kérem ki magamnak, hogy azért, mert ők nem olyanok, engem megbélyegezzenek.


Egyébként az én életem úgy alakult, hogy az alkalmi (csak szex) kapcsolatomból immár 10 éve tartó házasság lett és gyerekek... Na, ha akkor nem mentem volna bele.. :)


35N

2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én csak alkalmiban, "rendes" párkapcsolatot nem is szeretnék.
2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezõ ez a helyes gondolkodàs, ahogyan te csinàlod, nincs miért szégyelned magadat.
2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
2011. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Nekem még sose volt párom, szűz vagyok (21 évesen), de inkább halnék meg szüzen, minthogy szerelem nélkül szexeljek. Ezért biztos sokan hülyének néznek, hogy fúú azt ki kell próbálni, de engem a szimpla "dugás" nem érdekel. Ez egyéni dolog, valakinek ez a fontos, valakinek meg az. Mindenki élje úgy, olyan értékrenddel a Saját életét, ahogy neki jó. Nem jobb vagy rosszabb egyik se a másiknál!
2011. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!