Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen "egyszerű" élete lenne...

Ilyen "egyszerű" élete lenne a bátyámnak?

Figyelt kérdés
Múltkor azon gondolkoztam, hogy mindenkiről tudok egy pici titkot, de róla lényegében semmit. Régen eléggé lógós volt, lázongott minden ellen és mindenki ellen fordult. Kicsapták a suliból és 17 évesen már melózott. Azóta is van állandó munka helye. 2 komolyabb barátnője volt, sőt még külföldön is dolgozott több csillagos éttermekben. Szakított a barátnőjével és kb. 4 éve itthon dolgozik reggel 10 és este 11 között. Éjfél körül haza esik hullafáradtan és csak alszik. Egy héten 6* dolgozik, elég jól keres, bár félre tett pénze nem sok van, mert rengeteget cigizik. Amikor szabadnapos lényegében nem csinál itthon semmit. Nincs semmi hobbija és kb egy hónapban egyszer megy el bulizni. Nem értem, hogy élhet ilyen életet és hogy nem unta még meg eddig? Szerintetek lehet valami a háttérben vagy ő tényleg ennyire egyszerű eset? (30 éves)
2011. júl. 10. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ennyire egyszerű eset,van ilyen.
2011. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek nyitott könyv az élete, nem titkolóznak (pl. én is ilyen típus vagyok).
2011. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Számomra ez nagyon érdekes..főleg a múltja miatt, ami eléggé kicsapongó volt.
2011. júl. 10. 10:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy hol dolgozik, mit csinál. Ha olyan munkája van, amit tényleg örömmel csinál, ha jó a társaság a munkahelyén, nem kizárt, hogy minden szempontból kielégíti a munka.
2011. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szakács egy étteremben. Elég hülye munkatársai vannak, de párral nagyon jól kijön.
2011. júl. 10. 16:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én bátyám lenne.... ő 22. Dettó ugyanilyen
2011. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség..de nagyon aggódok miatta..
2011. júl. 14. 11:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd felszed valami nőt és akkor lesz motivációja mindenfélére. Most mit csináljon szegény?
2011. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
reggel 10től este 11ig dolgozik? akkor mégis mire lenne ideje szerinted? főleg hogy éjfélkor esik haza és kitudja meddig alszik...
2011. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem ebben mi az unalmas. Egész nap dolgozik, havonta elmegy szórakozni.... Az a bajod, hogy nem minden héten? Vagy az, hogy most nincs barátnője? Vagy mi???
2011. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!