Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pfff elegem van belőlük mit...

Pfff elegem van belőlük mit csináljak? Inkább megyek a híd alá mint h velük keljen lennem

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

a szüleimmel vannak problémáim.

Ma egész nap kinn voltam a konyhába és paníroztam a húst meg krumplit sütöttem ki mentem 10 percre az utcára és már ordibálás volt hogy nem csinálok semmit. véletlen leejtettem a kanalat és ráejtettem anyum lábára és adott egy pofont és elkezdett ordibálni. Minden nap azon gondolkodok hogy tudnák a kedvükbe járni de nem sikerül semmi mert akkor is én vagyok a hülye a felelőtlen a lusta semmire se vagyok jó hogy fogok így gondoskodni magamról meg bla bla...pedig mindent megcsinálok de csak az ordibálás hozzáteszem 4.3-as az átlagom és az van h jobban kell tanulnom mert nem fognak felvenni sehova a szüleimnek nincs még szakmunkájuk se csak 8 általánosuk és ők magyaráznak tudom akkor még más világ volt de akkor is. egy héten egyszer mehetek be a városba akkor is ők szabják ki h mennyi ideig merre és hova. mit tegyek? tönkre teszik az életemet


2011. júl. 10. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy megtanulsz helyesen írni, mert ilyen írással sehova nem fogsz kelleni, aztán majd csücsülhetsz otthon 40 éves korodig.


Egyébként nem tudsz mit tenni. Én is így élek, de hamarosan elköltözöm végre, és bár a família még nem tudja, minden jövőbeni kapcsolatot megszakítok velük.

2011. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szülők - ahogy az előző írta - nem tudsz mit tenni ellenük, bár nem értek azzal egyet h meg kéne velük szakítani a kapcsolatot, és nem lennék erre büszke hogy itt dicsekedjek vele.. és azt sem tartom helyesnek h anyukád megüt, én biztos azonnal visszakézből megütném, mert engem így neveltek, soha nem vert senki, de azt megütöm aki engem bánt. Ne hagyd magad elnyomni, bár nem ajánlom hogy ilyen fiatalon visszaüss, mert még neked lehet bajod belőle, de minimum egy jó nagy ordibálást kiérdemelne anyukád!
2011. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szülők. Pontosan. Semmit nem lehet velük csinálni. Ha én is megyek valahova akkor be kell számolnom,kivel megyek,meddig és hova. Majd mikor hazajövök szintén kivel voltam,mit csináltunk,hova mentünk...

Nem is tudok kettesben elenni valakivel,mert ha hazudok képes felhívni a szülő anyukáját aki nincs ott, vagy képes utánam jönni,hogy figyeljen. Meg felkísér a városba meg minden. Ááh.

2011. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek: kezdD - ha már a helyesírásról tartasz oktatást...


Kérdező: sajnos 16 évesen sokat nem tudsz tenni ellene. Ha betöltöd a 18-at, akkor már ott hagyhatod őket.

2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!