Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most már...

Mit csináljak? Most már tényleg nagyon elegem van belőlük

Figyelt kérdés

Én örökbe fogadott gyerek vagyok és elegem van mind a 2 "bátyámból" (nem örökbefogadottak) ők se szeretnek és én se őket. Nincsenek is barátaim csak 1-2 mert inkább kerülök mindenkit. Sajnos van oka amiért utálnak. Szerintük szégyent hozok a családjukra (mert koreai vagyok, és az nem egyenlő Kínával mert sokan kínaiznak) de én nem tehetek róla hogy ide kerültem. Inkább a szobámba vagyok csak ne lássuk egymást. Már párszor összeverekedtünk de az okát nem mondtuk el soha. Árulkodni meg nem akarok...én csak el akarok menni innen. Soha senkivel nem tudok megbeszélni semmit. Nem is csinálok semmi rosszat és mindig én vagyok a szar. Már nagyon elegem van mindenkiből és olyan helyre akarok menni ahol békén hagynak. De hát ez nem lehetséges...arra várhatok még. Mit csináljak?

13/f


2010. júl. 24. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi van a nevelőszüleiddel? Ők sem törődnek veled? Szerintem ezeket a verekedéseket igenis el kéne mondanod nekik :S
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. :'(

Azért bántanak, mert kóreai vagy?

Akkor miért fogadtak örökbe, ha nem bírnak elviselni?

Igen is barátkozz, mert attól, hogy nem vagy magyar származású ne érezd magad kevesebbnek.

Ugyan olyan értékű ember vagy, mint én vagy itt bárki más.

Ne engedd, hogy az önbizalmadat lehúzzák a bunkó tesóid.

A verekedések okát meg igen is mond el!

2010. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is örökbefogadott vagyok.Megértelek teljesen,hogy ez neked rossz meg minden.De talán szemükre vethetnéd,hogy akkor miért fogadtak örökbe,ha nem tudnak veled rendesen bánni?:S

Érdekes..

2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

észak vagy dél koreai vagy?

csak kíváncsiságból

2010. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oh, az ázsiai srácok igenis aranyosak :) Nagyon is.Irigyek rád.Szerintem legyél büszke a származásodra, és ezt add nekik is tudtukra...ha látják hogy bizonytalan vagy és félsz, jobban fognak piszkálni 13/L
2010. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Dél.

Csak a tesóimmal van baj...csak az a baj h szerintem ha szólok akkor még jobban piszkálni fognak

2010. júl. 24. 19:24
 7/11 anonim ***** válasza:
ohh, de sajnállak. Hát mi 4en vagyunk tesók, és csak azt tudom mondani, hogy nálunk is ez volt, pedig "édes"testvérek vagyunk. Én vagyok a 2ik legkisebb és semmibe sem vettek, mert nem voltam olyan erős-önbizalommal teli, stb. mint ők. Szóval, csak azt tudom mondani, hogy ezt majd kinövitek. Már teljesen jól megvagyunk egymással.
2010. júl. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jajj, de szeretem az ázsiai pasikat;) 13/L
2010. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 8. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Szegényke!szerintem is szólj a szüleidnek,ha ők rendesek veled.a 2 "tesód" miatt nem érdemes tönkre tenni magad.több eszed van neked mint nekik.vagy próbálj meg beszélni a tesóiddal,hogy mégis milyen rossz ez neked.próba szerencse
2010. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!