Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaimmal...

Mit csináljak a pattanásaimmal? Nagyon sok van belőlük, és nem tudom mivel elmulasztani

Figyelt kérdés

Hello.

Az a helyzet, hogy elég pattanásos az arcom. Eddig kentem különféle pattanáskezelő krémekkel, pár db-al, de nem egyszerre soha, de nem vált be egyik sem fél év alatt.

Olvastam valahol, hogy az arcszesz hatásos lehet. Valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata? És ha igen, milyet érdemes venni, lehetőleg olcsón?


De várok még tippeket, hogyan tüntethetném el őket, mert nagyon zavarnak, a legtöbb gyulladt.

Köszi a válaszokat, F14.


2010. okt. 13. 06:26
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem a baba szappan használt a legtöbbet. Naponta többször lemostam az arcom vízzel, majd beszappanoztam, rajta hagytam 3-4 percet és lemostam vízzel. Én is sok mindent kioróbáltam előtte már, többször csak rosszabb lett a helyzet.

Csak ajánlani tudom, és nem utolsó sorban jóval olcsóbb, mint akármilyen arcszesz vagy tonik, krém. (max 200ft)

Remélem tudtam segíteni.

20/L

2010. okt. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szalicilsav, de komolyan:) gyógysztárban sztem tudsz venni:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom mindkettőt. Remélem lesz eredménye. :)
2010. okt. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!