Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van belőlük!...

Már nagyon elegem van belőlük! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A bátyám és a szemközti szomszéd, idejárnak a teraszunkra cigizni, itt vannak egy nap minimum 3x, jó sokáig... Az a baj, hogy nagyon be száll a cigifüst, az udvaron van egy cica aki szintén szívja a füstöt, tehát bejön a szag, mi is szívjuk, és az is nagyon káros! Anyámnak már mondtam, de nem, őt nem zavarja, ráfogja hogy nincs hová menniük. Könyörgöm, az a fiú az apjával él, semmi háziállat semmi. Miért nem tudnak odamenni?? Magas a vérnyomásom, és már borzasztóan felidegel, hogy lehet, hogy nekik a hibájából leszek még emellé is tüdőrákos, meg a cica is lesz beteg. Anya, nővérem és én élünk így, tehát itt 3 lány van, + 1 cica, a szomszédban meg csak egy férfi... Mit tudok még tenni? Persze hiába mondom anyámnak, csak velem kiabál folyton, hogy ő nem tud semmit csinálni. Pedig dehogynem! Ha megengedte el is kéne tiltani őket innen, mert az egész házban megy a méreg, ennyi erővel már simán drogozhatnék is... Elég érzékeny vagyok, és ez nagyon bosszant. Arról nem is beszélve, hogy amikor multkor kint voltam cicázni, az idegbeteg bátyám hozzámvágott valamit, hogy takarodjak be, mert jön a haverja cigizni. Nagyon rosszul esett, mert otthon vagyok, és ott vagyok ahol és amikor akarok. :'( Mit csináljak még? Nagyon beteg leszek :'( 13/L a bátyám 19, se végzettsége, se munkája, idegbeteg, a másik fiú meg 17 éves.

És a csikktartót(nem tudom hogy hívják) meg sosem öntik ki, azt is én öntöm ki a cica miatt. Mert a cicának ott a helye a teraszon. És amikor szegény a széken pihen, onnan is lelökik.


2011. júl. 2. 12:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
lődd le mind
2011. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Légyszíves normálisan...
2011. júl. 2. 12:10
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
nyilván van kerti slagotok, ugye? akkor tudod mit kell tenned ;)
2011. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Drága,zárd be a szobád ajtaját és olvass könyveket.


Cseppet hisztis vagy,hagyd már békén azt a macskát a cigifüstben a teraszon....

Én is hozzád vágnék valamit,ha ilyenekkel fárasztanál.

Anyaként is azt mondanám,hogy nyugika,és lazaság,13 évesen ne a tüdőrákkal foglalkozz...olvass inkább,az rendesen leköti a figyelmedet és az energiáidat.Ha így folytatod 16 évesen 3x1 Xanaxot fogsz szedni pánikbetegségre.Uralkodj magadon!


36/N

2011. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nem kéne idejönniük...
2011. júl. 2. 12:17
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert most jobb lenne ha le se szarnám... én is cicgiznék meg minden? :((
2011. júl. 2. 12:20
 7/22 A kérdező kommentje:
*cigiznék
2011. júl. 2. 12:20
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

... és hiába veszekszel, se anyád, se a felnőtt bátyád, se a szomszéd nem fogad szót neked???? Hát hallatlan!!


Az ablakon beszálló cigifüst büdös, de kimegy, és nem fogsz semmilyen tüdőrákot kapni.

Agybajt annál inkább.

El se tudom képzelni, mitől lehet magas a vérnyomásod ennyi idős gyerek létedre, inkább azzal foglalkozz, hamarabb belehalsz.


Anyád háza, és akit ő odaenged, az ott van, ha ott laksz te is, ha nem.

Szerintem sincs más bajod, mint rettentő hisztis, erőszakos, elkényeztetett kisgyerek vagy, aki kicsit el van foglalva magával, jobban is a kelleténél.


A macskát ne féltsd, nincs odabetonozva a teraszra, ha akar, odébb megy.

Kb.ezt tudom neked is javasolni, talán nem tévedés azt állítani, hogy nem kötelez téged senki arra, hogy muszáj legyen idegeskedned.

Bár szemmel láthatóan élvezed...

2011. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

menj el sétálni, ha cigiznek.foglalkozz a barátaiddal.

de az előzőnek tényleg igaza van, nem kell 13 évesen a tüdőrákon stresszelni, mert az többet árt, mint a cigi füstje. de minek ilyenen kiakadni, csak magadnak ártasz vele, mert ahogy látom a két srác magasról tesz rád, sőt lehet hogy jót szórakoznak a "hugica hisztijén". ne szerezz nekik ilyen olcsó örömöt:)

2011. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem se idegeskedj ilyeneken, senkinek semmi baja nem lesz attól hogy a teraszon cigiznek, nem hiszem hogy annyira bemenne a füst. Ha meg igen, akkor igen, jobban tennéd ha te is cigiznél, mert a passzív dohányzás károsabb mint az aktív. :-P (Mellesleg hamutálnak hívják ;-))
2011. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!