Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik a hisztis/du...

Hogyan viselkedik a hisztis/durcás ember és hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
el kell kerülni.
2011. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első hozzá szóló véleményét!

Egyszerűen az ilyet el kell kerülni!!Nem lehet az ilyen ember mellett normálisan, és őszintén viselkedni, mert ha hisztis, akkor besértődik.

Én utálom az ilyen embereket, és ha még elkerülhetetlen is , hogy ilyenekkel találkozzak, akkor sem vagyok kedves, és inkább utáljon, addig sem akar beszélgetni velem!

Miért kérdezed egyébként?

2011. okt. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem sokkal jobb egy "hisztis" ember, mint egy olyan, aki sosem nyilvánítja ki, ha gáz van, csak azt veszed észre, hogy minden látható külső jel nélkül besokallt és az életben nem látod többet. Az ilyen hányingerkeltő. Én is szangvinikus természet vagyok, amit egyesek "hisztinek" titulálnak, de 5 perc tombolás után lehiggadok. Ilyenkor hagyni kell, és főleg nem kell komolyan venni, amiket mondok, mert könnyen megsértek másokat. De egy biztos: őszinte vagyok és nem alakoskodok. Ha valaki szerint ez gáz és kerülendő, nos, az barátkozzon a tipikus szembe mosolygok- hátulról támadok típusú, ultragáz, kétszínű emberekkel :)
2011. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom gyakran vagyok hisztis és durcás. Ilyenkor az a legjobb, ha egyedül hagynak, és nemsokára lemegy rólam a hülyeség :D
2011. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néha rajtam is rajtam van a hiszti és a durci!

Ilyenkor a közvetlen hozzátartozóimon töltöm ki.

A legjobb dolog(ami bevállik,hogy magamra hagynak).

1-2 óra ,és elmúlik.

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem sokkal jobb egy "hisztis" ember, mint egy olyan, aki sosem nyilvánítja ki, ha gáz van, csak azt veszed észre, hogy minden látható külső jel nélkül besokallt és az életben nem látod többet."


A hisztinél is jobb, ha normálisan (és azonnal) megmondja, mi a baja, és megbeszéljük. (Illetve ha nem tudjuk megbeszélni, kulturáltan szakítunk.)


Volt hisztis pasim (amikor este mentünk haza, lefeküdt a járdára, meg ilyenek!!! mert szerinte nem csüngtem rajta eléggé a társaságban) Nem vagyok híve a párkapcsolati erőszaknak, de egyszer-kétszer sajnos a kezem is eljárt. (Nem ütött vissza, elhagyni se akart, de undorodtam magunktól... Szakítani viszont nem engedett, mert akkor még jobban hisztizett!!!)

ILYET SOHA TÖBBET MÉG EGYSZER!!!

2011. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Illetve ha nem tudjuk megbeszélni, kulturáltan szakítunk."


Asszem az "hisztizik", aki erről az opcióról hallani se akar.


De annyira szerelemgyilkos az ilyen viselkedés!!!


UGYANAKKOR: hisztinek nevezni, ha valaki megmondja, mi a problémája a másikkal, és/vagy a kapcsolattal, az egy másik játszma.

2011. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!