Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az anyukám? Torkig vagyok.

Figyelt kérdés

Folyton pénzt kunyerál az apukámtól meg tőlem, volt ilyen iskolakezdési támogatás 25 ezer forintot mondott, de végül kaptam 15 ezeret, mondván hogy ez a netto, de aztán kiderült, hogy csak zsebretette a többit...


Nem is ez a bajom. Hanem az, hogy állandóan ilyen hülyességekkel jön, hogy "cicuskám veszek neked egy Guess táskát (40ezer!!)" "mókuskám tök klassz az a Dior szempillaspirál, kell egy?" én ezeket a méregdrága holmikat NEM kértem egy árva szóval se és állandóan ezekkel idegesít. De persze nem kapok tőle semmit.


2011. okt. 1. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
valószínűleg szeretné ha tele lennétek pénzzel és megvehetné ezeket a dolgokat, talán ezért mondja
2011. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezeket mások előtt mondja hangosan,hogy hallják,Ti ezt is megtehetitek.Egyébkánt mit mondna akkor,vagy mit csinálna,ha mondanád,hogy na,akkor most menjünk és vegyük meg,amit ígértél?!
2011. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért mondja hogy megnyugtason hgy a pénzt rád köti holott nem . ugyis tudja hogy neked nemkéne de azért felhozza hogyérezd hogyrád is gondol..:F
2011. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ő maga szeretné ezeket a dolgokat, csak nem telik rá. El kéne magyarázni, hogy ilyen drága holmikat csak a gazdagok engedhetnek meg maguknak, bár a ott is a normálisabbja nem esik túlzásokba. Egy ember értékét, nem a méregdrága cipő és táska határozza meg. Lehet, túl sokszor kénytelen volt lemondani dolgokról. De azért ne téged rövidítsen meg. Én pont ellenkezőleg csinálom (ez sem jó), hogy amit magamnak szeretnék, azt megveszem a lányomnak. Ő csini, én meg kis topis vagyok. De inkább ezt. Én már voltam fiatal, most ő jön. Majd visszaadja a gyerekének, nekem úgysem fogja.
2011. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A saját elégedetlenségét vetíti ki rád...azért ilyen:(
2011. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 k.lau13 válasza:
Nem vesztél össze vele valamiért vagy ilyesmi? az én anyám akkor csinálja ezt, amikor rendbe akarja hozni az "anya-lánya kapcsolatunkat" vagy ha rájön valami olyasmi, hogy azt akarja, hogy biztosan tudjam, hogy szeret, vagy vmi ilyesmi... Mondjuk nem tudom.....
2011. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!