Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hízlalnak engem a...

Miért hízlalnak engem a szüleim? Miért nem fogadják el, hogy én csinos vagyok? 18/L ( 165 cm,48 kg)

Figyelt kérdés

Lehet h furán hangzik elsőre, de az egész családomban minden nő túlsúlyos, ami főleg szülés utánról maradt rájuk. De senki sem erőltetné meg magát, senki nem kezdett fogyókúrába, a mozgást pedig hülyeségnek tartják és nincs akaraterejük. Nagyon régimódiak és konzervatívak: azt hiszik, hogy a nőnek csak a házimunka és a sötés-főzés a feladata, és aki már boldog és elégedett attól, hogy asszonyi kötelességeit elvégezte, neki már nem kell csinosnak lennie.

OK, gondolják így. De mi a baj azzal, ha én már "modern nő" vagyok? Miért baj az, ha odafigyelek arra, mit eszem, tornázom, biciklizem, hetente 2x kézizem a barátnőkkel? Nem bírják elfogadni h én csinos vagyok. Mindig azt modnják, hogy majd úgy is "elasszonyosodsz". Úristen, inkább meghalok, minthogy olyan kövér legyek, mint ők! És nem lehetetlen, mert vannak oylan idős nők, akik csinosak!

És nem egy kis nyávogós elkémnyesztetett liba vagyok, hanem nekem tényleg van akaraterőm, kitartásom, és szeretek sportolni; ezek bennük nincsenek meg.

Légyszi', nyugtassatok meg!


2011. júl. 10. 18:41
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem vagyok egy "csenevész kis botsáska", mert az amint már korábban említettem: a sportos csinos nem egyenlő a koplalt véznával. Másrészt meg van aki a génjei miatt nagyon vékony, arra meg bunkóság és igazságtalan azt mondani h vézna, hiszen nem tehet róla. Harmadrészt nagyon utálom az olyan embereket, aki levéznázza a másikat! Sokkal rondább az, aki kövér! Akin sok a felesleg, nehezebben mozog, gyakran ellustul, bűntudat nélkül eszik, nem is figyel oda magára, ráadásul rengeteg betegség alapja az elhízás! Úgyhogy aki simán levéznázza a másikat, az a szememben kövér!
2011. júl. 11. 18:36
 32/32 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel! Sose hagyd magad, és becsülöm a kitartásod! Elképesztő! Ha mindenki ilyen lenne a világban, rengeteg betegséget el lehetne kerülni. És szerintem is inkább legyen egy ember vékony, mint kövér! Ja és azt mondják, hogy kétféle nő létezik:

1. aki odafigyel magára és csinos

2. aki "lazább", és egy tehén


Van, akinek ez jön be, van, akinek az. Egy biztos: Légy az, amelyikben jobban érzed magad! Ez a lényeg! Ha ellustulsz, kövér leszel, de ha lesz kitartásod és igényes maradsz, akkor sosem leszel kövér! Hajrá!

2011. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!