Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen meglepetést csináljak?...

Milyen meglepetést csináljak? Jövö hónapban lesz az 1. házassági évfordulónk a férjemmel. Minden ötlet jöhet!

Figyelt kérdés

Tavaly összejövésünk évfordulóján (ugyancsak augusztus), gyertyát gyújtottam, rózsaszirmok között kényeztettem, szexi fehérnemüben.


Mostanra viszont nincs semmi ötletem. Lehet, hogy a meleg teszi vagy mert alapvetöen sem vagyok túl kreatív.:(

Elvigyem valahova? Csináljak neki valamit? Ti minek örülnétek? Vagy mi az ami bevált?

Minden ötlet jól jön, mert ha esetleg nem is most tudom mindet megvalósítani, késöbb biztosan :)

23/N


2011. júl. 10. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én keresnék egy fényképet, amin mind a ketten rajta vagytok. Ezt elvinném egy cukrászdába, és egy csodaszép tortát csináltatnék, közepén a fényképetekkel, ráadásul cukorból. :) Nem tudom hogy láttál-e már ilyet, de teljesen élethűen ráteszik a tortára a fényképeteket. Nagyon szép :)


Egy link:


[link]

2011. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ami biztosan kivitelezhető ötlet, az amit mi "ajándékoztunk" annak idején egymásnak. Minden férfinak vannak titkos vágyai, amiket - jó esetben - elmond a párjának. Mi ebből készítettünk egy "home video"-t magunkról, magunknak. Ő bekötött szemmel, és lekötött kézzel, teljesen átengedte magát annak, amit tettem vele. Mondhatom, igazán izgalmas és jó volt:-)))Próbáld ki,

szerintem emlékezetes ajándék lesz. Csak ne felejtsd el utólag törölni a kameráról, a gépen pedig tedd jelszóval védett mappába a felvételt. Én az utóbbit elmulasztottam, és kicsit égnek állt a hajam, amikor a párom puszta jóindulatból kölcsön adta ismerősöknek a laptopomat, mert eszébe sem jutott, hogy a gépemen "az" a video is elérhető bárki számára. Szerencsére, csak zenét hallgattak rajta...:-))))

2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem... az ajándék csak erotikus vagy szexuális jellegű lehet? Egy sima ajándék, amire vágyik (könyv, dvd, kütyü) nem megfelelő?

Én tuti normál ajándékot fogok adni, és főzök egy finom vacsit. És mivel ilyesmiben gondolkodom és ismerem a férjemet, ezért nem nehéz megmondani, hogy mit adjak.

Egy jó tanács. Ha most a házasság elején ellősz minden erotikus, szexuális fantáziát, akkor mi marad akkora, amikor fel kéne dobni a kapcsolatot? hm?

2011. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!