Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatesóm mindig áthozza...

Az unokatesóm mindig áthozza a gyerekét, akit utálok! Hogy utaljak rá, hogy nem kívánatos személy?

Figyelt kérdés
Kedvelem az unokatestvéremet, de a gyerekétől rosszul vagyok. 2 éves. Tiszta nyál, folyton sír, összekoszolja a lakásomat.
2011. júl. 11. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen ez jó ötlet, menj át te hozzájuk - beszéld meg vele, hogy jobb lenne így.

Vagy egy másik megoldás, hogy előre felkészülsz a látogatásukra, minden olyan holmit amit féltesz, elpakolsz, elzársz, meg ilyesmik. Olyan poharakat készítesz elő, aminek nem árt, ha eltörik-összenyálazódik stb.

Ez persze még nem oldja meg azt, hogy a sírásától kiakadsz... hát, erre nincs "megoldás", de szerintem rosszul esne az unokatesódnak, ha elmondanád. Vagy próbáld elviselni, vagy találkozzatok ritkábban.

2011. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 napietus ***** válasza:
81%
találkozzatok máshol, pl. cukrászdában, stb. oda tuti nem viszi, ha ilyen kis hisztigép.
2011. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
Hogy gondolod amig ti trécseltek a gyereket bezárja a pincébe vagy nálad bezárja a szekrénybe hogy téged ne zavarjon.
2011. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem,egyeseknek miért kell leszólni a kérdezőt.Bármilyen hihetetlen,vannak olyanok,akik nem szeretik a gyerekeket.

Hogy a kérdésre is válaszoljak,szerinem is találkozzatok más helyen,legfejlebb ha már túl idegesítő a gyerek,valamilyen indokkal leléphetsz.Mégiscsak jobb,mint kitessékelni a házatokból.

2011. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
tegnap 22:19 lehet nem szereti a gyerekeket de azért gondolj bele egy 2 évest nem lehet egyedül hagyni nem paszolhatja le a bébisziternek mindig mikor megy valahova mert a házigazdának megterhelő.
2011. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 napietus ***** válasza:
55%
bébiszitter, papa, mama, tesó, meg ugye apja is van annak a gyereknek. aki akarja, megoldja.
2011. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Ezért bizony a szeretett unokatesód a hibás. Én is utálnék egy ilyen gyereket egyébként. Vannak rendes, csendes kisgyerekek is, akik nyugodtan tudnak játszani, és vannak olyanok is, mint akiről meséltél. Nyugodtan mondd meg az unokatestvérednek, hogy zavar, hogy mindig neked kell takarítanod utánuk, és ha lehet, inkább hagyja otthon a gyereket a férjénél, mert vele szeretnél találkozni.
2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!