Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek barátnőimnek...

Hogy segítsek barátnőimnek társat találni? Kérdésem teljesen őszinte és komoly.

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátnőim túl vannak a 3. x-en is és nincs láthatáron férfi az életükben. Ez egyre inkább elkeseríti őket, sokszor szomorúak. Vallásosak ugyan, de nem elvakultan, nagyon kedvesek, értelmesek, csak nem azok a felpörgött 21. századi trendi nők, mint manapság. Külsőre is szépek, kicsit kislányosan néznek ki, mert olyan alkatok, de tényleg, határozottan szépek. Az öltözködésük is normális, tehát nem olyan zárkózott szürke egerek. Sok ismerősük van, sok helyre járnak, de semmi. Nincs valami társkereső ahol normális ilyen korú férfiak vannak? Nem feltétlen netre gondolok, hanem mondjuk közös érdeklődés alapján megszervezett találkák. Ahol sok ember van és jó hangulat. Nem ismer valaki ilyesmit? Köszönöm!
2011. júl. 11. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb ugy is eljön nekik az a férfi az életükbe.Majd megtalálják saját maguk,feleslegesen keresgélnél te nekik.
2011. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annak idején sikerült a barátnőmet összehozni egy pasival, akivel aztán össze is házasodtak, azóta is együtt vannak. A srác adott fel párkereső hirdetést (később kiderült, a srác nővére valójában, de a srác nevében.) Én a saját nevemben válaszoltam, hogy van egy ilyen és ilyen barátnőm. Mivel a hirdetésben az állt, hogy szereti a fiú a természetet, ezért meghívtam egy nyilvános, közös túrára azzal, hogy ez csak egy alkalom az ismerkedésre, jó buli lesz, aztán ki tudja... Hát az lett, hogy már két nagy gyerekük van.:-)
2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van vmi keresztény társkereső is, keresd meg
2011. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenről nem tudok, de általában ott sok a lator szexéhes ember, valami alternatív műszéveszti találkozóra menjetek


Én azt mondom, nagyon nehéz barátnőnek sőt nem is egynek, barátot szerezni, ezt megszervezni összehozni nem kis feladat :)

2011. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy nincs láthatáron.

biztos van valaki aki tetszik nekik!

hol laknak egyébként? :)

2011. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szervezz nekik közös programot. Igaz nem könnyű, de én speciel örülnék neki, ha így hoznának össze valakivel.

A másik ötletem, hogy ha van a településeteken ifjúsági közösségi találkozó, akkor vidd el oda őket. Ilyen helyeken biztosan vannak még normális egyedülálló fiúk, akik a párjukat keresik (ahogy én is).

2011. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha nekik jó egyedül,barátnőm is szingli most de vannak alkalmi partnerei de nem akrujuk összhozni senkivel,mert nem akar kapcsolatot,ő most csak élvezi az életet.Nem lehet ezt másra rá erőltetni,abból csak gáz van.
2011. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!