Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segítsek az ismerősömnek?

Hogy segítsek az ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt halt meg a mamája és nem tudja feldolgozni. Nem tudom hogy tudnék segíteni rajta. Már írtam neki hogy próbáljon keresni valami elfoglaltságot, de azt mondta hogy azt sem segített rajta.
2011. okt. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van időd és lehetőséged, találjatok együtt valami jó elfoglaltságot, és menj vele. Az idő fog egyébként segíteni.
2011. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok vele menni mert messze él tőlem. Nem tudom mit tehetnék. Már azt is írta hogy szívesen megszabadulna magától.
2011. okt. 13. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz elengedni valakit, akihez erős a kötődésünk.

Én ezt próbálnám.

Adj a kezébe ezoterikus könyveket, hátha megtalálja azt a kapaszkodót amit keres a folytatáshoz.

Talán ha megnyugszik, tovább tud lépni.

Ha ez nem segít, csucsujgatás helyett keményen szembesíteni kell a helyzettel. Igen ez van! Igen hiányzik! Igen, minden ember életében megtörténik, hogy elveszít valakit! Igen, mindenkinek tovább kell lépnie! Igen, be kell fejezni az önsajnálatot.

2011. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!