Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulságosan barátkozós, bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulságosan barátkozós, bulizós, pörgős vagyok. Ez rossz tulajdonság a fiúk szemében?

Figyelt kérdés

Most kicsit leültem végiggondolni mi lehet a gond a szerelmi életemmel. Úgy tapasztaltam mostanában a fiúk akikkel valami kapcsolat lehetett volna, elég gyorsan feladták, nem tepertek eléggé hogy meghóditsanak... Mi a gond velem?

Nem tehetek róla, imádok eljárni szórakozni, nagyon társaságkedvelő vagyok. Hetente kétszer eljárok és ilyenkor találkozom a barátaimmal. Jellemzőim: barátságos vagyok és nagyon nyitott, szerintem elég jó humorérzékkel rendelkezem. Folyton mosolygok és nyitott vagyok, az önbizalmam is a helyén van és én szerintem a külsömmel is minden oké. A barátaim szerint velem nagyon jókat lehet bulizni, néha kicsit talán túl őrült vagyok és vad.

Valahogy mégis ugy érzem, hogy a pasik hajtanak rám ezerrel, de ha valakit közelebb engedek, akkor már gyorsan lankad az érdeklődés. Gyanitom az is baj, hogy az illető srácokkal ezekben a bulikban jovok ossze. De ez nem úgy történik, hogy megismerem este, aztán már puff smárolunk is. Hanem megismerem, találkozgatunk minden héten a szokott kocsmában (pubban), eltelik egy honap és valamelyik este történik a csók. Aztán másnap mindig rájövök hogy az illető srác nem keres, hogy nappal is lásson...

Csak az a baj, hogy tényleg csak itt esténként tudok ismerkedni, mert egész nap keményen dolgozok, és ebben a városban egyedül ez a hely jelent normális kikapcsolódási lehetőséget...


2010. okt. 3. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Én spec imádom a pörgős csajokat de vannak akik nem. Lehet van valami idegesítő tulajdonságod amit te sem veszel észre magadon. Lehet hogy csak a pasik tojnak be annyit pörögsz:D

Hány éves vagy?

2010. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

27.

Hát lehet hogy van valami amiről nem tudok, csak fura hogy előtte meg azért udvarolnak.

Ja másik jellemzőm, hogy a barátaim 99%-a fiú és belsőleg én is fiús vagyok (külsőleg nem, erre figyelek)... Egyszerüen velük érzem magam jól, velük lehet hülyülni, nem sértődnek meg és tudjuk egymást osztani poénból. Hát igen.. látszik hogy csak fiú testvéreim voltak és köztük nőttem föl.

2010. okt. 3. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
A buliban általában a pasik 99 %-a egyéjszakás, alkalmi kapcsolatot keres. Egy csók az számukra semmi, észreveszik, hogy teperni kéne, akkor inkább hagyják és jöhet a következő próbálkozás, hátha könnyebb prédát találnak. Ilyen buliban kicsi a valószínűsége, hogy igazi teperős, hajtós pasit fogsz találni.
2010. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne buliban ismerkedni hátha úgy összejönne :)
2010. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha kapcsolatot akarsz tényleg ne szórakozóhelyen ismerkedj, max házibuli, de az is necces.


Ezzel a leírt viselkedéssel hívod fel magadra a figyelmet, és ezzel mondod azt hogy "gyere dugj meg". Nyilván ha valaki komoly kapcsolatot keress az nem olyan lánnyal fogja aki heti 2x szer elmegy szórakozni és minden héten/hónapba mással "van".

2010. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a baj, hogy pörgős vagy, hanem hogy egy kocsmában, vagy buliban, egy-két sör után az ember akkor se komoly kapcsolatot keres, ha már egy hónapja találkozgattok, hanem ő is csak szórakozni megy oda, amihez hozzá tartozik az is, hogy csajozgat. És nyilván, mivel te is bulizós vagy, és könnyen ismerkedsz meg se fordul a fejükben, hogy te komoly kapcsolatot keresel...

Ezek a fiúk a legritkább esetben hívják fel az embert, hogy nappal is rendesen randizzanak, mert nem ez a céljuk.

Meg más kérdés, hogy egy ilyen helyen mondjuk kicsi eséllyel találsz, még ha fel is hív másnap az illető, hasonló érdeklődésű embert, hiszen egy szórakozóhelyre nagyon különböző emberek járnak. Ha van valami hobbid, vagy olyasmi, amit régóta ki szeretnál próbálni, akkor inkább effelé érdemes elindulni, tehát olyan körökbe járni, ahol hasonló érdeklődésű, lehetőleg nem részeg emberekkel ismerkedhetsz. Pl ha szeretsz hegyetmászni, akkor egy ilyen túrán, ha élsz halsz a kortárs művészetért, akkor egy kiállításmegnyitón ...stb sokkal nagyobb eséllyel találsz olyat, aki miután megismerkedtek, komolyan is gondolja majd.

26/N

2010. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet büdös a szád
2010. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!