Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a rossz mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a rossz mások szemében? Én lennék a hibás?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy fiúval, a gond csak az, hogy a 1,5 éves kapcsolatát rúgta fel miattam. A volt barátnője persze szinte már családtag volt. És az anyja emiatt haragszik őrá is, meg szerintem engem sem bír. Múlt héten a srác csak titokban mert behívni engem magukhoz, mivel az anyja azt mondta, hogy nem örülne, ha ottaludnék (én nem is terveztem olyat). Ő még úgy tudja, hogy nem is szakítottak, közben pedig ottvagyok neki én, de nekem úgy jön le, mintha énrám haragudna és neheztelne azért, mert szétszakítottam a fiát és azt a másik csajt. De ha egyszer a fia nem volt boldog vele és nem szerette? Ez az én hibám? Tehetek ellene valamit, hogy ne ítéljen el a családja emiatt?
2009. aug. 12. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak beszélnie kell a családjával.
2009. aug. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem szerette, akkor erről nem te tehetsz, ha ez kívülről még úgy is néz ki, hogy te vetted el, ha nem is így van. Le kell ülni beszélgetni nektek is és a családnak is, mert ha nem akkor ez el fog húzódni és problémák is lehetnek...
2009. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes válaszok. Szólj a barátnodnak, hogy beszélgessen el velük, mert neked ez rosszul esik
2009. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem meg fogják érteni és nem én leszek a rossz, aki lenyúlja más barátját. :(
2009. aug. 12. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lett belőle?


Így majdnem 10 év után együtt vagytok még?

2019. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem sokkal utána szakítottunk. Jobb is volt így, nem illettünk össze. Azóta már rég mással vagyok. :)
2019. ápr. 3. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!