Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bunkó dolog volt tőlem?

Tényleg bunkó dolog volt tőlem?

Figyelt kérdés

Anyámnak (mint utóbb kiderült) rosszul esett az,hogy nem köszöntem meg az otthoni ballagási ünnepséget,amelyre eljöttek a család tagjai.Azt meg kell jegyeznem,hogy a felével nem vagyunk jóba,de kötelességünk volt elhívni,mivel közel állnak hozzánk...de nem érezzük magunkat jól velük.Valamint elhívtunk olyan baráti ismerősöket akikkel jól érezzük magukat és akikkel ő érzi jól magát.Segítettem neki főzni/sütni/takarítani.Mindig megkérdeztem tőle,hogy miben segíthetek?

Amúgy szinte végig bent voltam a gyerekekkel (mivel sok gyerek volt) de persze kimentem és beszélgettem is a vendégekkel amikor tudtam,mivel elvoltak.Kérdezgettem,hogy mit hozhatok stb...

Bunkó voltam,hogy nem köszöntem meg?Bunkó voltam a vendégekkel,hogy nem ültem kint velük,hanem a gyerekekre "vigyáztam"?Én próbáltam mindenkire odafigyelni.

És talán még ide tartozik az is,hogy nem szerettem volna ekkora felhajtást...nekem bőven elég lett volna ha eljönnek az unokatesóim (családja) akikkel nagyon jóba vagyunk és a nagyszüleim.Nekem bőven elég lett volna.

15/L vagyok:)


Előre is köszönöm a válaszokat!A negatívat is lehet kultúráltan közölni:)


2011. júl. 12. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Annyit mondhattál vlolna hogy köszi.. 13L nem sokára 14
2011. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

nem voltál bunkó szerintem, mert udvariasan viselkedtél.

Viszont a kulturáltan rövid u

2011. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem voltál bunkó, ha édesanyád ezt mondta,biztosan csak fáradt vagy rossz napja volt.
2011. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

Nem mondta,hogy bunkó voltam:D Talán lelki ismeretfurdalásom van:/

Jaj,elnézést,hogy nem tudok tökéletesen odafigyelni és egy szót helytelenül írtam.Nem tudom,hogy itt is vannak magyar tanárok:S Máskor jobban odafigyelek:)

2011. júl. 12. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha én főzök, takarítok, bébiszitterkedem, kellemetlen vendégekhez vágok jó képet egy elvileg rólam szóló ünnepen, nekem köszönjék meg.
2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy bunkó voltál,de a fentiek ismeretében,ha egyszer férjhez akarnál menni,inkább szökjetek meg:)
2011. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Kellemes meglepetés volt,azt hittem,hogy lehordtok a sárga földig:"D Köszönöm:) ment a zöld kezecske:D
2011. júl. 13. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!