Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkó dolog közeli rokont nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó dolog közeli rokont nem meghívni az esküvőre?

Figyelt kérdés
Igazából azért gondolkodtunk el azon, hogy pár emberrel közöljük, hogy nem látjuk szívesen az esküvönkön, mert mióta megtörtént az eljegyzés, állandóan arról beszélnek, hogy mekkora őrültséget csinálunk a házasággal. Minket is próbálnak meggyőzni, hogy butaság amit csinálunk, mert szerintük túl fiatalok vagyunk ehhez a döntéshez, és nem vagyok együtt elég ideje. 21 és 23 évesek vagyunk, és három éve vagyunk együtt (már együtt is élünk). Az az igazság, hogy én izgatottan várom a nagy napot, de nem szeretném, hogy ott is azt kelljen hallgatnom, hogy meg fogjuk bánni ezt a dolgot. Én elhiszem, hogy valaki így gondolja, de akkor is, miért olyan nagy kérés, hogy tartsa meg magának a véleményét? Illetve, ha egyszer végighallgatuk, és elmondtuk, hogy ennek ellenére, mi szeretjük egymást, és igenis össze akarjuk kötni az életünket, és szeretnénk, ha többet nem próbálnának minket lebeszélni az eksküvőről, mégis teszik a megjegyzéseket, mivel állíthatnánk le őket? Aki volt hasonló helyzetben hogyan oldotta meg, hogy a nagy napon csak azok legyenek ott, akik tényleg velük örültek?
2011. szept. 29. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

csak próbálnak lebeszélni az esküvőről te meg ezért nem akarod meghívni őket? grat.

Gondolom te vagy a hölgy a házasulandó párból.

2011. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell nagy lakodalom,csak két tanús esküvő. Oda nem kell senkit meghívni.

Ha mégis nagy lagzit akartok,akkor nekik ne küldjetek meghívót.

2011. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Tökmindegy, a lány vagy a fiú. Nekem se tetszene, ha az esküvőmön siratóasszonyt játszanának. Egy másik rokonnal meg kéne üzenni, hogy nem kéne ilyen viselkedés az esküvőn, és jó lenne, ha jópofát vágnának hozzá. Mennyire közeli? Mert abból marhanagy sértődés lenne, ha szülő vagy nagybácsi/néni az illető.


De ne hagyd magad! Anyukám esküvője 28 éve volt és a mai napig keserű szájíze van a hasonlók miatt. Náluk apukám szülei bunkóztak. Végigbőgte miattuk az egész esküvőt a mosdóban! Nem kéne ilyet átélnie egy menyasszonynak sem!

2011. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én nem hívnám meg őket, és nem érdekelne, ha bunkóság.
2011. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fokú rokonok? Mert tényleg nem mindegy, milyen közeli kapcsolatról van szó.


Szerintem hívjátok meg őket, ne legyen sértődés, de tegyétek hozzá a meghívó átadásakor, hogy remélitek, jól fogják érezni magatokat életetek nagy napján, mert nektek ez nagyon fontos esemény.


Ha gázul viselkednek mégis, akkor beszélgessetek a többi rokonnal, őket kerüljétek, amennyire lehet.


Vagy ha van jóindulatú családtag (örömanya, nagynéni stb.), "állítsatok rájuk" valakit közülük, hogy figyeljen rájuk, ne beszéljék tele mindenki fejét a hülyeséggel.

2011. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Könyörgöm, ne hívjátok meg őket, tanuljatok a hibánkból!!!

Mi 21-ek voltunk, és épp így jött a morgás, mikor mi 5 éve voltunk egy pár, és egy éve már együtt is laktunk. Nem akartunk morgást a családban, meghívtuk azokat is, akik morogtak előtte. Tudod, mi volt a gratulációnál??? Mindenki mondta, hogy sok szépet, jót... ők meg jó hangosan, úgy, hogy még felvétel is van róla: -Úgyis elváltok nemsoká...

Na, ott lett fekete a legszebb napunk.

Azóta már gyerekeink vannak, de még midig boldogan élünk, persze őket messzire elkerülve. Attól az emlék örökké keserű marad.

2011. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

20:59


Nem örökké, csak ebben az életben.

2011. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, kösz a vigaszt, még ha nem is segít sokat, azért jól esik :)
2011. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Bunkóság vagy sem,anyám 4 huga köztül csak 2 lesz jelen,másik kettőt szivből gyűlölöm,felőlem csinál amit akar,oda nem jöhet.

akinek nem tetszik,szintén nem kell hogy jöjjön,több kaja marad.

2011. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

21:20


Ami kaja marad azt elvihetem ételhordóban?

2011. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!