Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már kezd veszélyes lenni....

Már kezd veszélyes lenni. Kicsit félek. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Igen már írtam ki róla kérdést, most ezt hanyagoljuk.

22 éves a bátyám aki volt Afganisztánban mert katona. Hazajött és mindent furán csinált, bezárkózott meg ilyen más lett. Nagynehezen sikerült elérni hogy orvoshoz menjen és kiderült hogy valami poszttraumás stressz izé baja van (ha nem ez a neve javítsatok :D). Már olyanokért is kiabált velem elég durván amiről azt se tudtam mi az meg semmi közöm hozzá. Olyan is volt hogy mondott valamit (nem értettem) utána meg gyorsan beszaladt a szobájába és sokáig nem jött ki. Valamelyik nap kiáltott egy elég nagyot és beleütött a falba. Hát...kicsit nagyon megijesztett. Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Segíteni szeretnék neki de kezdek félni tőle. Ilyenkor mit lehet csinálni? Vagy hagyni kell? Vagy valaki segíthetne.

Előre is köszönöm a NORMÁLIS VÁLASZOKAT!


2011. júl. 12. 22:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. De valami nagyon brutális dolognak kellett történni mert ő nem ilyen...
2011. júl. 13. 20:42
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szakemberre lesz szüksége, akár történt vele valami, akár nem történt semmi, csak ő egyénileg alkalmatlan volt arra a munkára, amit elvállalt.Gondolom, ti sem akartok hosszútávon berendezkedni arra, hogy a bátyád kiszámíthatatlan, és szemmel láthatóan beteg. Ebben a szüleidnek kellene inkább továbblépnie, nem neked.
2011. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!