Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrjít a nővérem anyósa,...

Megőrjít a nővérem anyósa, ahogy a babával bánik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem babája, most 6 hónapos, és amikor családostul meglátogatjuk az anyósát, az rögtön kikapja a babakocsiból a gyereket, és elkezd vele szaladni az udvaron, közben azt kiabálja "öntyömpöntyöm-öntyömpöntyöm" szó szerint fut vele, és ez nem vicc! 72 éves, és 20 évig gátfutó volt, állandóan ezzel jön, csak mi meg rettegünk, hogy valami baja esik a babának, és rémisztő is a látvány, ahogy rohan a kertben körbe körbe, közben "öntyömpöntyöm" és ahogy le vannak rakva a virágos cserepek, azokat is átugorja! Arra gyanakszunk, orvoshoz kéne vinni... Vélemények?
2011. júl. 13. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
:)) Szerintem szimplán csak imádja az unokáját. Az én anyám is agyrém, miket csinált régen, de nem szóltam rá soha. Volt, hogy kivette a kiságyból a 3 hetes, alvó lányomat, hogy meg tudja rendesen puszilgatni, mert nem tudott behajolni a kiságyába. Szerencsére nem ébredt fel, de azt látom, ha megjön, az első dolga keresi a kölköt, és máris "rosszalkodnak" együtt. Ja, anyukám 70 éves, a kilsányunk pedig most 3.
2011. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
És mit mondanátok az orvosnak? Hogy 72 évesen futva-ugrálva cipeli a 7-8kg-s unokáját? Biztos bolondnak tartaná. Kicsit túl dramatizáljátok szerintem. Semmi baja nem lesz a gyereknek, nem fog vele elesni, annál jobban vigyáz rá. Az Ontyömpöntyömre csak annyit tudok mondani, hogy bár marha idegesítő, sokan így beszélnek a gyerekhez, azt hiszik ezzel jobb neki. Pedig nem hülyék, csak gyerekek.
2011. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Láttál te már sprintelő nagymamát? 10-12 kört fut a kertben, tehát nem túloztam, tényleg megcsinálja, a kert hátsó részénél van ilyen 50 cm magas "felső kertrész" oda is felugrik futás közben! Le fogom videózni!
2011. júl. 13. 00:54
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom még csak 60 pluszos, de tornázik, futni jár, konditerembe meg ilyenek. El tudom képzelni, hogy 7
2011. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Meg akarom nézni :-)))))))))))))))))
2011. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Hogy miért küldte el nem tudom.


Szóval el tudom képzelni, hogy 70 évesen szaladgáljon a gyerekkel, de az igazság az, hogy ha 50 éves sprintelne körbe-körbe vele, attól is agyf4szt kapnék, nem még egy 70+os. :)

2011. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utána odajön, leül hozzánk, és elkezd panaszkodni, hogy az ízületei fájnak, meg a dereka, nem csodálom! Klasszikus nagymama, otthonkában, köténykében, dauerolt haj! Múlthét pénteken kiszökött a 3 hónapos vizslánk a kerítésen kívülre egy másik kutya miatt, és elszaladt, a mama meg ki a kerítésen, és utána, 4 utcát rohant le, de meglett végül! Egyébként az ő egészségéért is aggódom!!!
2011. júl. 13. 01:24
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem semmit. De esetleg látványosan mondhatod, hogy jaj mama, vigyázz magadra meg hasonlók, mi lesz velünk, ha megbetegszel? A babának nem lesz baja, csak ne ugráljon vele, ne rázza és ne ejtse el.
2011. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon aranyos lehet az öreglány :D.

De tényleg mondjátok neki ne fusson a pár kilós gyerekkel, nehogy elessenek. Csak békésen, kedvesen.

Majd pár hónap múlva milyen jó lesz, hogy lesz aki fut a kölök után :D

2011. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a jobbik eset. Anyósom 76 éves, felveszi ugyan a 7,5 kilós kislányomat, de rögtön le is ül vele, ami persze a kisasszonynak nem tetszik. De sétálni nem tud vele, mert nem bírja a dereka. A szőnyegre nem tudja letenni, mert nem tud lehajolni hozzá. Babakocsiban eltologatja, de kb. 10-15 percig, aztán elfárad szegény. És megkérdezi, miért nem hagyjuk ott neki a babát... Na vajon? Szóval örüljetek, hogy ilyen fitt a nagyi. :D
2011. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!