Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány! Mit lehet...

Önbizalomhiány! Mit lehet ellene tenni? Esetleg valami jó könyv?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Andrew Matthews: Élj vidáman, Legyél boldog most, Barátkozni jó, Hallgass a szívedre...
2011. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el sportolni kőkeményen
2011. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban elhinni, hogy te is értékes vagy
2011. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg először apró sikereket elérni és így lesz bátorságod, önbizalmad a nagyobbakhoz. Egy példa: "ügyetlen vagyok a konyhában, nekem soha semmi nem sikerül, inkább be sem teszem a lábam". Erre a legjobb, ha fogod magad és készítesz valamit, pl egy egy egyszerű sütit, amit nem lehet elrontani (muffin), ezen felbuzdulva nekilátsz egy kicsit komplikáltabbnak, mondjuk amibe krém is kell, aztán jöhet a tortasütés!

A pozitív hozzáállás rengeteget jelent, mondogasd , hogy értékes, sikeres stb... ember vagy

2011. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csernus azt jasvasolja,hogy tegyel mindennap valamit,ne gondolj nagy dolgokra,amitol felsz.pl.ha felsz a sotetben,maradj otthon egyedul egy picit vagy menj el egyedul nyaralni,jarj uj konditerembe stb.ha lany vagy,uj haj stb.segithet
2011. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés,de az Éld az életed c. könyv pont ezért íródott:)
2013. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha önbizalomhiányos vagy, akkor megbuksz a forgalmi vizsgán. A forgalmin csak megfelelő önbizalommal lehet átmenni, úgy hogy nem akarod túlzottan a sikert.
2016. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!