Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység= önbizalomhiány?...

Féltékenység= önbizalomhiány? Minden nőre féltékeny vagyok akire a párom ránéz.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nagyon sokat kell tennem a külsőmért ahhoz, hogy úgy érezzem jól nézek ki. Sokszor a családtagok sem ismernek meg (távolabbiak, akikkel kb 2-3 havonta egyszer összefutok) mert ha csak itthon vagyok képes vagyok ellustulni és nem foglalkozni a külsőmmel, ha meg megyek valahova, mindig sokat készülődöm. Nem a sok smink, ami megváltoztat, mert csak szempillaspirált használok, hanem az összes többi kiegészítő. (alapozó, pír, szemöldökceruzázás, haj stb...)

Párom is azt mondja, hogy ő nem igényli, hogy mindig toppon legyek, ezért képes vagyok "elhanyagolni magam". Aztán a minap is egyik szomszédomhoz jött egy jó kocsival 2 csaj, és párom pont ment el tőlem, és ott nézte őket (igaz ő még sosem látta errefelé őket, én már többször is) és nagyon zavart hogy nézi őket. Kb míg be nem szállt a saját kocsijába addig. Nem vagyok én mindig féltékeny.. Általában akkor, ha nem érzem jól magam a bőrömben, vagy akkor ha a környékükre ismeretlen nők kezdenek járni. De egyébként párom is ha itthon van, képes napikig nem borotválkozni, aztán ha megy valahova akkor meg igen. 5 éve vagyunk már együtt.

Szerintetek önbizalom hiányom van, hogy gyakran féltékenykedem? Vagy normális az, ha a pasi, előttem megnéz másokat?


2011. ápr. 23. 11:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig is szokta mondani, hogy ne öltözködjek, neki melegítőben is tetszem meg kopott fariban is. De hiába mondja ezeket, úgy látom hogy mindig megnézi azokat a nőket akik cicababák. 10 cm magassarkú, miniszoknya, cici kipakolva. Vagy minden pasi megnézi az ilyen és ehhez hasonló nőket?
2011. ápr. 23. 11:54
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, önbizalomhiányod van.

Nem, nem baj, hogy megnéz másokat, kétlem, hogy te az utcán lecsukott szemmel járnál és soha nem néznél meg egyetlen pasit sem. Attól még nem akar megcsalni téged, hogy nem vak.

Az alapozó, pír, szemceruza mi, ha nem smink? Nem mintha bajom lenne vele, csak szerintem az is az.

2011. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
A pláza cicákat is megnézik, mégsem őket választják párjukul.
2011. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

A leirtak alapján Te is megnézted jól a csajokat, akkor Ő miért ne nézhetné?:D cs nézte...

És ja, ah leirtad, önbizalomhiányod van...

2011. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is zavar ez, én is ilyen vagyok mint te... Ez tutira önbizalomhiány... meg nem akarod h másra nézzen a pasid " jó nőkre " ez természetes :D ilyenkor az játszódik le bennünk h ők jobbak mint mi és rossz érzés ha így megbámulja őket... Ha filmbe van egy vetkőzös nő aki tényleg jó nőnek tituált, nekem is az rosszul esik.. De nem tudunk vele mit tenni.. maxx mond el neki mi a gondod,szerintem ha megért téged,akkor úgyis azt mondja h számára te vagy a legszebb.. :)
2011. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És hogyan lehetne ezen javítani?


A smink kérdésnél arra gondoltam, hogy nem a szemem van kifestve feltűnően, vagy erősen. Az alapozó, pír, szemöldökceruza a korrigálásért csak a természetesség hatását keltik. Csak ennyit akartam kifejezni ezzel kapcsolatban.

2011. ápr. 23. 11:58
 7/21 anonim ***** válasza:

az önbizalomhiánnyal kellene elkezdened foglalkozni, nem a féltékenységgel, próbáld megerősíteni saját magad,

nem éri meg jó kapcsolatot tönkretenni féltékenységgel

beszélgess többet a pároddal és csinálj olyat amitől jól érzed magad, hisz te magad írtad hogyha nem érzed jól magad a bőrödben akkor vagy féltékeny

2011. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Meg tudjátok hogy mit vettem még észre?

Azt hogy egy fiatal lány/nő 18-25 körüliekre gondolok, ha elmegy dolgozni, akkor esetleg egy minimális pénzt letesz otthon a közösbe, és a fennmaradó összeget magár költi. Ruhákra főképp, aztán minden egyéb: szoli, fodrász, műköröm stb. A többségnek nincs semmilyen célja, hogy eltegyen valamire. Sokszor látok olyan embereket, hogy a legdrágább ruhákban van lefényképezve, a háttérben meg látszik a 25 éves bútor. Ugyanis arra sajnálja a pénzt költeni, csak a ruházkodásra. És olyan sok ilyen nő van. Miért megy ez a nagy színészkedés?? Azt hiszik ezek a lányok, hogy csak a drága ruhákban lehet valaki szép?

2011. ápr. 23. 12:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Benned a féltékenységen kivül az is baj, h azt nézed mást mit csinál. Ha más drága cuccban érzi jól magát...semmi közöd, saját dolgod nézd. Te vegyél inkább bútort, meg vasalót, ahelyett, h magadra költenél, ha ettől éreznéd jól magad.
2011. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

mindenki másra költ. volt, h megismertem egy srácot, öltöny, ékszerek, menő telefon. a lakásuk meg olyan volt, h nem volt gusztusom enni vagy wcre menni.

én igyekszem az összhangra. nem vagyok egy bombanő, az alkatomnak megfelelő ruhákat hordok, nekem nem gáz turiba járni, iszonyat jó cuccokat szoktam kifogni. a lakásom sem egy high-tech barlang, de ízléses és tiszta.


az a baj, hogy sokan a látszatra adnak, belül pedig üresek.


a kérdésre: én nem szoktam féltékenykedni senkire, pedig kapásból tudnék mutatni 100 olyan nőt, aki jobban néz ki nálam. a párom engem szeret. az, hogy megnéz más csajokat? nézze! én is megnézem, hátha ellesek valami ötletes öltözködési, vagy sminkelési dolgot. :D a klasszik plázacicákon egyikünk szeme sem akad meg :P

2011. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!