Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizalmatlanság megmérgezheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalmatlanság megmérgezheti a kapcsolatunkat? Tűrjek, vagy lázadjak? A lázadás viszont azzal jár, hogy elvesztem.

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Ő 19, én 18 éves vagyok. Tökéletes lenne a kapcsolatunk, hisz kölcsönösen imádjuk a másikat, és tényleg sok mindenben összepasszolunk. Kivéve egy valamit. Mióta együtt vagyunk, én nem voltam bulizni, és ő sem. A baj az, hogy annyira féltékeny és bizalmatlan, hogy nem hogy bulizni, de még a barátnőimmel sem enged el moziba vagy hasonló programra. Mégis mit tegyek? 2 évig kibírtam így, hisz nagyon szeretem. De mégsem élhetem le úgy az életemet, hogy 30 évesen is ő mondja meg hogy hová mehetek, és hová nem. Mit tennétek egy ilyen helyzetbe. Sokszor próbáltam már megbeszélni vele, de nem lehet, mert mindig vita kerekedik belőle, és ő azt szűri le hogy mással/másokkal akarok lenni. Nagyon sok mindenben korlátoz, és tényleg már nincs is életem rajta kívül. Annyi minden izgalmas dolog történik az emberekkel ebben a korban, de mellette nem élhetem meg ezeket. Mit tanácsoltok? Válasszam a szerelmemet, aki mellett nincs életem, vagy válasszam a szabadabb teret, aminek következtében egész biztos szakítanánk. Kérlek segítsetek.:(

Egy bizonytalan lány!


2010. nov. 14. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ, egyébként nem lennél itt. Nem így akarod leélni az életed. 25/L
2010. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

itt csaki az a kérdés Te mit szeretnél

mert pl én ugyanígy vagyok a párommal, ő sem enged el sehova, de ezt én nem tkintem rbságnak, imádok vele lenni, minden bulinál, bnőnél jobban

tehát nézz a szívedbe mit akarsz és dönts és utána ne keseregj, mert te választod

2010. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*nem tekintem rabságnak
2010. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lényegre törő válaszodat!:) Bevallom, hosszan bámultam magam elé, és gondolkoztam miután elolvastam.. és így egyszerűnek hangzik.. de valahogy mégsem az. Ami miatt pedig nem, az az hogy szerelmes vagyok belé. Félek, nem találnék még egy olyan fiút mint ő, mert előtte a legtöbben kihasználtak, és átvertek. Ő viszont más.. és ezt félek kockára tenni.:(
2010. nov. 14. 22:58
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló. Igen, első évben én is így voltam vele. Örültem hogy együtt vagyunk, imádtam vele lenni, és rajta kívül nem érdekelt más. Viszont már a barátnőim is kérdezgetik mi ez az egész, hogy már 2 éve nem voltunk sehol együtt, és miért vagyok még mindig vele. Meg persze a klasszikus "őt jobban szereted mint minket".. ami hosszú távon felörli a barátságot.. vagy ha nem is, de mindenképp kikezdi. Tényleg nem tudom mit tegyek.. és abban igazad van, hogy ne bánjam mert az én döntésem. De mint tudjuk utólag mindig kiderül hogy rosszul döntöttünk.. Persze az is lehet hogy csak semmi nem elég jó. :)

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Várok még véleményeket.

2010. nov. 14. 23:02
 6/15 anonim ***** válasza:
sakkba tart a srác, gondolom nem erre van szükséged, zavard a fenébe, hiába, tényleg sokmindne ki fog maradni a fiatalságodból, később már nem pótolhatod be. Mi az, hogy nem enged el? Ki ő, hogy parancsol neked?
2010. nov. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Barátnőim is mondják, hogy nem ő szabja meg mit tehetek és mit nem, hova mehetek és hova nem. De sajnos ő ilyen ember. Ha valaki vele van, akkor azt kisajátítja, és korlátozza. Én is attól félek, hogy olyanokból maradok ki, amikre később nem nyílik lehetőségem. Ugyanakkor attól is félek, hogy nem találnék még egy olyan fiút aki úgy szeret ahogy ő. Leginkább a régebbi rossz élmények tartanak vissza attól, hogy kilépjek ebből a kapcsolatból Az viszont tény, hogy így nem élet az élet.

Köszönöm az eddigi hozzászólásaitokat, mindegyiken elgondolkoztam!:)

2010. nov. 14. 23:49
 8/15 anonim ***** válasza:

"Leginkább a régebbi rossz élmények tartanak vissza attól, hogy kilépjek ebből a kapcsolatból"


A pasik ilyesmire úgy szoktak reagálni, hogy hanyatt homlok menekülnek. Nő létedre szerintem előbb-utóbb te is ezt fogod tenni, csak hosszabb reakcióidővel. De később már azt fogod látni, hogy barátok sehol, elment x év, a pasit sem szereted már....

Arról ne is beszéljünk, hogy ha ennyire nem bízik benned, az nem szerelem.

2010. nov. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

00:27 vagyok.

Amit tőled idéztem, hagyd figyelmen kívül, semmi köze ahhoz amit írtam (eredetileg mást akartam írni, ahhoz kellett volna :) )

2010. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:) Rendben!:) Köszönöm a válaszodat. Nos, tudtommal nagyon is szerelmes belém, csak (szerintem) kisebbségi komplexus miatt attól tart, hogy egy nála jobb pasi elvehet tőle. Ami bolondság, mert nekem ő lenne a tökéletes, ezt a dolgot leszámítva.:( Hiába kérdezem, hogy ha szeret és én is őt miért nem tudja megérteni hogy nem csalnám meg, ő azzal jön, hogy nem bennem nem bízik hanem a környezetemben, és ha rám mászna valaki azt úgysem tudnám leszedni magamról. Ebben csak azt nem értem, hogyha ez meg is esik, az nem az én hibám, és ezért nem okolhat engem..
2010. nov. 15. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!