Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám megszívatni?

Hogyan tudhatnám megszívatni?

Figyelt kérdés

szóval a szüleim elváltak és szerintem apám kémked utánunk ezt úgy értem hogy a kocsival a háztól be megy kb. 100méterre lévő ki utcába és valószínüleg megáll.

Szóval ez nem biztos de ez engem nem hagy nyugodni , szóval hogyan keresztbe húzni ?


2011. júl. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Mikor ezt észreveszed akkor szólj anyudnak, hogy elmész sétálni, biciklizni. Akkor meg tudod nézni, hogy tényleg kémked-e. Nem árt az óvatosság, és vedd fel telefonra, ha bármilyen információt tudsz szerezni, utána pedig akár fel is jelenthetitek.

2011. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne? Teljesen?? Ezt anyukáddal beszéld meg ha ő még nem tudja. Ha nagyon zaklat, akkor feljelenthetitek, de ,,csak" ebből (nem írtál mást) még nem tűnik olyan nagy problémának, hogy elslagold :)
2011. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Osonj a kerekekhez és ereszd ki belőle a levegőt a kupakot meg dobd el.....
2011. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért váltak el szüleid?
2011. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne uszítsátok már ezt a gyereket hülyeségre! Mi van ha hiányzik az apjának? Nem tudom mennyi idős lehetsz, de megkellene beszélned vele, nehéz helyzet ez, annyi szent.
2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok apámmal nem vagyok olyan jóba mert picit idegesítő
2011. júl. 13. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami biztos, hogy neki sem lehet könnyű. Te pedig éppen serdülsz, az sem egyszerű, még ha nem is gondolsz rá, hogy bonyolúlt :) Nem vagyok abban a helyzetben hogy univerzális tanácsot adjak, de apád biztosan szeret. Adj neki időt,aztán próbáljatok beszélgetni kicsit. Nem kérdezem az okokat az nem ide tartozik, amúgy kívűl álló nem is tehet igazságot. De aljas dolgokat ne művelj,hogy leereszted a gumit meg ilyenek.
2011. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!