Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim hidegek és elutasítóak...

Szüleim hidegek és elutasítóak velem, testvéremmel túlságosan engedékenyek. Miért?

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy szüleim válnak és minden körülötte forog én meg le (se) vagyok szarva.
2011. júl. 14. 00:07
 1/1 anonim válasza:
Szia! Kisebb testvéred van? Ha igen, akkor érthető. Ilyenkor általában próbálnak neki megteremteni egy normális gyerekkort, hogy ne csak a rosszra emlékezzen. Téged pedig inkább már a felnőtt életre készítenek fel. Ha idősebb testvéred van, az sem probléma. Nekem is az van, itt a továbbtanulás, érettségik stb. Persze, hogy ilyenkor több figyelmet szentelnek arra a gyerekre, amelyik most dönt a jövőjéről. A lényeg, hogy mindenképpen meg fog ez is változni, fognak még veled is bőven törődni, ne aggódj. Viszont ha nagyon zavar, szólj nekik nyugodtan, hogy elhanyagolva érzed magad, nem fognak megsértődni rajta vagy ilyesmi (maximum túlságosan elkezdenek figyelni rád, az meg már talán idegesítene). Remélem érted :)
2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!