Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől alakul ki? Tapasztalt...

Ez mitől alakul ki? Tapasztalt itt más is hasonlót?

Figyelt kérdés
Miért undorodom egy bizonyos családtagtól, annak ellenére, hogy nem tesz/tett olyant, amivel erre rászolgálhatna? Nem is vagyunk rosszban, mindkettőnk segít a másiknak, ha kell, de mégis így alakult. Vannak pillanatok, amikor legszívesebben kidobnám az ablakon, vagy hozzávágnék valamit. Nem tudom eldönteni, hogy most akkor utálom, vagy szeretem az illetőt, vagy akár egyszerre utálom és szeretem.
2011. júl. 14. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha NINCS rá okod, akkor lehet, inkább magadat nem szereted valamiért, esetleg irigyeled azt a családtagodat. (pl. neki már megvan a diplomája, neked nincs)
2011. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, h kamasz vagy és az azonos nemű szülőddel vagy így. Ez előfordul. Bánj vele továbbra is rendesen, változni fog a gondolkodásod egy idő után.
2011. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenkit szeretni, de tisztelni lehet.
2011. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez velem is elő szokott fordulni, csak nem családon belül, hanem így az ismerettségi körömben. egyszer semmi bajom vele, máskor meg ha rá kell nézzek, már felidegesítem magam.
2011. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éven felüli vagyok, és ellentétes nemű az illető, aki 50 fölötti.
2011. júl. 14. 11:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és anno kamaszkorban ez egyáltalán nem volt még így. Az elmúlt egy évben kezdődött és erősödött így fel.
2011. júl. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!