Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Most történt velem! Vannak...

Most történt velem! Vannak angyalok! Valaki hasonlót tapasztalt már?

Figyelt kérdés

nos! épp zártam be az ajtót, rácsot kívül stb. már átértem a nappalin a háló ajtóból hallom csörren a kulcs.na gondoltam ezt megnézem.kicsit azért féltem.a kulcscsomó mozgott a zárban, gondoltam ez még ok, aztán vettem észre az előszoba ablak nyitva maradt:O szóval azon lazán beléphetett volna akárki, elég forgalmas helyen lakom.arra gondolok, hogy jelzett nekem:), hogy zárjam be.

Eddig is sejtettem , hogy van vki aki vigyáz rám, de most már tuti.remélem a Keresztanyám:)


2011. szept. 18. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, biztos az volt. velem is előfordult már h keresztanyám jelzett h vmt rosszul csinálok, elég gyakran.
2011. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Evele123 ***** válasza:
Egyszer hajnalban történt, hogy éreztem amint valaki gyógyította a derekamat, energiát áramoltatott rajta. Furcsa volt, de az angyal arcát tisztán láttam, aztán eszembe jutott, hogy "De hát nekem be van csukva a szemem!". Kinyitottam a szememet és eltűnt az angyal. Utána már hiába hunytam be ismét, nem láttam többé. Teljesen elmúlt a derékfájásom, hála Istennek!
2011. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem volt egy furcsa érzékelésem. Szerintem spirituális eredetű volt. Épp az ébrenlét és az alvás határán voltam, amikor érezhetően egy biztató, szeretetteljes férfikéz fogta meg a vállamat, mintha azt sugallná, itt vagyok!
2011. szept. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zozo86 válasza:
ezek jó jelek, kövessd őket minden nap, javul így az intuíciód! és sose félj! csak szeress!
2011. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is volt ilyenem és igen , léteznek angyalok. az őrangyalom már sok halálos helyzettől megvédett :DDDDDDDDDDDD Neked is szerencsét!!! :) :) :) :) :)
2011. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is volt egy furcsa érzésem... a dédiméknél voltunk és éppen egy gombos dobozt akartam visszarakni a helyére, de mintha vmi visszahúzott volna, nem tudom mi lehetett az, de azért egy gombot elhoztam, mert mondta a dédim h nyugodtan elhozhatom, mert tudja h szeretem a régiségeket. rem. majd szerencsét fog hozni a gomb. :D
2011. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tisztára olyan élményem volt egyszer, mint a 3-ik válaszolónak!:)
2012. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!