Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nagyon tiltja a...

Anyukám nagyon tiltja a barátomat. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztunk mindennel, semmi se jött be.

Én 17 vagyok a barátom 12 évvel idősebb.


2011. júl. 14. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vajon miért?
2011. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Bíztos, hogy a korkülömbség miatt van ez.
2011. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a kórkülönbség a baja. És meg is értem, hogy félt...
2011. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek ezek a szülők, ők csak jót akarnak, a gyerek meg azt hiszi, hogy direkt keresztbe tesznek neki.
2011. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
ha apád lennék, és tudnék erről, akkor a csávót azért rendesen megagyalnám...
2011. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
18 éves lány vagyok. Nem jönnék össze 30 éves pasival!!! Gondolkozzál már!! Tök igaza van anyukádnak! Ez az ember 2 év max és családot akar, te meg?? Nehogy már az egész fiatalkorod erre menjen rá!! Egy kis idő és nem hagy majd bulizni menni, apád helyett apád lesz!! Anyukád mellett állok! Bocsi
2011. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

unokahúgom kb. ennyi idős volt, és az akkori leendő barátja meg 10 évvel idősebb

ők együtt voltak 6 évig, de úgy kezdődött, hogy a srác átjárt, és csomót beszélgettek a szülőkkel, persze nem a párkapcsolatukról, hanem úgy egyébként, hogy megismerjék a fiút, max. moziba mehettek el együtt, se nekik ez így jó volt

egy idő után pedig látták, hogy normális a fiú, és mondom, 6 évet együtt voltak, és nem a pasi miatt lett vége

2011. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
76%
talán igaza van anyádnak, hallgatnod kéne rá. a pasid velem egyidős. ismerem a korombeli pasik észjárását. tudom, mire kellesz neki, ahogy anyukád is tudja, mert ő is felnőtt nő. Te még nem vagy az.
2011. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akar rossza csak félt. Nem neked kell most tenned bármit is hanem a barátodnak bizonyítania hogy komolyak a szándékai. Anyukád nem akarja hogy csalódás érjen félt mert a gyereke vagy. Ha a fiú szeret akkor nem fog gondot okozni hogy ezt be is bizonyítsa a szüleidnek.
2011. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elfogadod, hogy tilt. Ha a barátod igazán szeret, akkor vár és bizonyít. 1 év múlva nagykorú leszel és ha tényleg úgy érzed, hogy jó neked ez a kapcsolat, állj a sajt lábadra és akkor nem tilthat el tőle anyád. Hozzáteszem, attól, hogy az egyik válaszoló (18 éves) nem jönne össze ennyivel idősebb pasival, attól ez még létező dolog. Akik pedig igazán szeretik egymást, ott nem számít a korkülönbség. Nem csak az a normális, ami átlagos.
2013. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!