Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim nem szeretik a barátom...

Szüleim nem szeretik a barátomat apukám felhívta h felejtsen el meg anyukám is régebben de szeretjük egymást legszivesebben elköltöznék mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez nagy gond.Hány éves vagy?Mert azért lehet,hogy csak féltenek,vagy nem tudom. Meg elköltözni is nehéz,ha 18-on aluli vagy.
2011. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok?
2011. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jövőhét szombaton leszek 19.Barátom ő már elmúlt...Lenne ház ahova költözhetnénk...

Eü-i suliba járok de nem tetszik nem szeretm szakmát tanulok ésbarátom eladóin van és nekem az tetszik és h biztos miatta stb pedig köze sincs hozzá mert 2 suli van a kernek ő az egyikbe én meg a másikba járnék..Szüleim mit mondtak? Lehet elmenni dolgozni ha másik suliba akarok menni...Mert nem mindegy h ott fizetnek 2 évet vagy a kereskedelmibe...Nagyon elegem van már és ma felhívta apa h kerülje az utcát meg h felejtsen el a barátom...

2011. febr. 13. 12:42
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg hogy barátom csak heti 1x jöjjön hozzánk meg ilyenek...:S:S és már nagyon elegem van...
2011. febr. 13. 12:44
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
Salgótarjáni vagy?
2011. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj,én annyit mondok,hogy 19 évesen már felnőtt vagy és csak is NEKED kell eldöntened ezeket a dolgokat,mert NEKED kell velük élni. Szóval,én ha a helyedbe lennék ,és tartod olyan komolynak a kapcsolatodat,hogy öha összeköltööl vele,akkor az nem pár hónapra szól,hanem akár évekig,vagy nem akarok túl nagyot mondani,talán ő lesz a férjed stb.Akkor én önálló életet kezdenék a barátommal.ha viszont rezeg a léc,akkor gondolom azt Te sem akarod,hogy pár hónapig vele élj,aztán meg vissza kuncsorogd magad a szüleidhez.Remélem érted,mit akartam ezzel kifejezni! :)
2011. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen értem...
2011. febr. 13. 12:45
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Szüleidtől ez egy nagyon otromba megoldásnak tűnik, szerintem bután csinálják.

Félnek esetleg, hogy rossz hatással van rád a fiú? Nyilvánvaló, hogy az eszközeik alapján ők sem hagynak neked túl sok szabadságot, önállóságot.Ha neked jó ebben a kaocsolatban, szerintem állj ki magadért és beszélj a szüleiddel, és ne hagyd magad megtörni. Ha mégsem egészen jó, akkor lehet, hogy ez most az önállósodás időszaka kéne legyen az életedben, mindenkitől fügetlenül.

2011. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Barátommal nagyon jó a kapcsolatom...kiállok a kapcsolatunkért a szüleimmel szembe...
2011. febr. 13. 12:51
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Enyémet sem kedvelték az utóbbi időben,sokat veszekedtünk emiatt, én léptem, eljöttem, együtt élünk a szüleinél.
2011. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!