Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülő lehet személyiség...

Egy szülő lehet személyiség romboló annyira hogy egy gyereknek a lelki érését és felnőtté válását akadályozza?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 20:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Én anyukám pont ilyen :/
2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

első jó


Mert az enyém is!

2011. júl. 14. 20:40
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Hajajj, de még mennyire. Rengeteg olyan érzelmileg zsaroló, manipulatív undorító szülőpéldát látni... én sosem tennék meg bizonyos dolgokat a gyerekeimmel...
2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40


Jó is az ilyen szülőkkel mit lehet tenni úgy még is?

Valami tanácsot adjatok már légyszi,mert tönkre teszi az életemet ez a nő személy!

2011. júl. 14. 20:42
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
sokan vannak sajnos...erre mondom, h engedélyhez kötném a gyerekvállalást, csak persze akkor meg te sem lennél,és az sem lenne jó...
2011. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Mégis mit csinál veled? Mert így nem igazán lehet tanácsot adni.
2011. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:46


Huu ezt így nem tudom el mondani,inkább úgy mondanám hogy az ő személyisége van romboló hatással az enyémre.

De hogy pl mondjak,mindig én voltam a fekete báránynak beállítva,a jelzőt természetesen nem érdemeltem meg.

Egyébként már kaptam olyan jelzőt is hogy én egy hülye f@sz vagyok,de még sorolhatnám a csodásnál csodásabb dolgokat!

2011. júl. 14. 20:50
 8/32 anonim ***** válasza:
Vannak érdekes szülők. Szerintem az is elég, ha "sajátos" az értékrendjük, az már romboló hatással lehet az ember egész életére, legalábbis addig, amíg el nem költözik otthonról egy más közegbe.
2011. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
8%
Ehhez képest hány éves vagy?
2011. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Úhhh hát igazából egy szülővel szemben nem sok esélyünk van. Hány éves vagy? Ha 18at betöltöd megszabadulhatsz tőle, elköltözhetsz. Próbáld nem felvenni a sértő beszólásait, bár biztosan nehéz lehet. Nem igazán tudok megoldást, sajnálom:( Sok sikert! Legfőképp kitartást!
2011. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!