Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan rossz ez a hozzáál...

Miért olyan rossz ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés

A családom nem tudja elfogadni, hogy nekem nincs konkrét "életcélom". Bár ez így nem pontos megfogalmazás, mert szeretnék gazdag lenni, sok pénzt szerezni:) Elvégeztem a főiskolán egy szakot, amit igazából nem szeretek, 5 nyelven beszélek, de nincs konkrét szakma ami érdekelne, egyszerűen csak sodródom az árral. Olyan munkákat vállalok el, ahol jól fizetnek, ha pedig valami miatt már nem működik, kilépek onnan és keresek mást (általában 1-2 hónap alatt találok valamit, de volt, hogy 3 nap alatt). Nem szeretem a kötöttségeket.

Tényleg ennyire elítélendő ez a felfogás?


2011. júl. 14. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Neked az az életcélod, hogy jól érezd magad, legalább aktuálisan, és ez eddig mindig is sikerült neked. Nincs is ezzel baj. A boldogságodat sem teszed függővé, kötötté egy kőbevésett ideálképtől, ez lehet, hogy a mai rugalmas életfelfogás záloga.
2011. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon is jól teszed hogy nem veszed komolyan az életet. Nem leszel legalább ideg beteg, és élvezed mindig amit épp csinálsz. Én egy megfontolt komoly családanya vagyok, és ha újra kezdeném úgy csinálnám ahogy te. Hajrá!
2011. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!