Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy tetkó?...

Mennyibe kerülhet egy tetkó? ÉS vajon mit fognak szólni? :D

Figyelt kérdés

17 vagyok, szeretnék csinálni egy ilyen tetkót, de nemtudom mennyibe kerülhet, és nemvagyok nagyon eleresztve:S

remélem anyám nem szól be, elvégre már 17 vagyok...


2011. júl. 14. 21:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hú a nagy 17 éves :D
2011. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
ne csináljál mert undorító szarság , majd 2 év múlva örülni fogsz hogy nem csináltattál
2011. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha olyan helyre varratod ahol nem látják,akkor semmit :D

Az meg hogy mennyibe kerül azt tetkója válogatja pontosabban a tetováló mester :D

Kb.6 ezertől a csillagos égig :)

Nézz szét a neten,ki,hol,mennyiért csinálja.

2011. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Ne foglalkozz ilyen hulyesegekkel. Egyeltalan nem noies es konnyen elofordulhat, hogy megunod, aztan majd maszhatsz a falakra, mert nem fog sikerulni eltuntetni.

Allitolag nagyon maceras eltuntetni valamennyire.

Ha annyira ragazkodsz hozza, olyat valassz, ami par nap utan vagy par het utan lemegy, mert hallottam van ilyen is.

Legy okos es jo baba.


26L

2011. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%

elsővel egyetértek :D

nekem bármit mondhatna egy tetkós lány, és tojnék rá, ha tudnám hogy ilyen hülyeségre költi a pénzét

2011. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

nem a horog keresztre gondolok, hanem a karján arra a szöges drót motívumra:

na fasza, szal itt a link hozzá : [link]

ez mennyibe kerülhet?

2011. júl. 14. 22:05
 7/20 A kérdező kommentje:
jah és fiú vagyok >.<
2011. júl. 14. 22:05
 8/20 ava87 ***** válasza:

18 éves korod előtt lelkiismeretes tetováló nem fogja megcsinálni szülő beleegyezés nélkül. Aki megcsinálja, arra rá sem bíznám, az olyan is.

Mellesleg az enyém még jópár évvel ezelőtt 35 ezer volt, válltól könyékig. Én szeretem, nem bántam meg, nem untam meg, tetszik. De az tuti, hogy ha 17 évesen bátorkodtam volna a szüleim határozott tiltása ellenére tetováltatni, teljesen mást csináltattam volna, ami ma már kicsit sem tetszene. Szerintem el sem hiszed, hogy mennyit változik az ember ízlése, gondolkodásmódja akár 17 és 18 éves kora között is már, pláne még hosszabb távlatokban, mondjuk 3-4-5 év alatt.

2011. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

Oh, akkor se foglalkozz vele, gyerek, ha sracoka is vagy.

Annyira gusztustalan. Nekem egyeltalan nem tetszene egy fiun. Ne erdejeljen mennyi. Razd ki a fejedbol ezt a baromsagot.


26L

2011. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nem tudom miért gondolták h lány vagy :D

Am meg sztem közönséges. én akartam 16 évesen, de nagyon örülök h nem csináltam végül. inkább próbálj először egy olyat ami lejön pár hét alatt..

vannak akiknek tetszik de az sztem nem az iq bajnok kategória.

2011. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!