Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két hete tudtam meg, hogy a...

Két hete tudtam meg, hogy a pasim megcsalt. Azonnal szakítottam vele, de vissza akar jönni. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, azt hittem megbízhatok benne.. Úgy tűnik valóban megbánta de a bizalomnak annyi.. Azóta minden nap hív, keres, még könnyezett is amikor utoljára itt volt-tegnap is eljött hozzám. Ugy visszaengedném, de ugyanakkor legszívesebben nem is tudom mit tennék vele.. Szeretem, de nem tudom, meg tudok-e bocsájtani neki.. Nem tudok neki hinni, nem tudom mikor mond igazat mikor nem. Még sose hazudott nekem, nem tudok róla, de ez most valahogy más, nem tudom megemészteni a gondolatot, hogy más nővel volt.. meg hogy most nem vagyok neki elég jó vagy mi a baja?! Nem tudom mi lelte, miért csinálta, ő azt mondja a pillanat hevében nem tudott gondolkozni. Nem tudom, mit tegyek :(((
2011. júl. 14. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Az adu most a te kezedben van. Egy feltétellel engeded vissza: a következőt nem ússza meg...
2011. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Persze,a pillanat heve.. vissza ne fogadd!Kutyából nem lesz szalonna.Kapsz ezerszer jobbat..
2011. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megteszi megteszi masodjara is.Sulyosabb akkor lesz ha eldocogtok a hazassagig es majd akkor csinalja ujbol mert meg erdekesebb lesz az edes bujkalas...Ne bocsass meg mert majd rohog a hatad mogott.Van meg millio rendes pasi a vilagon.
2011. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Változnak az emberek, de a bőréből senki nem tud kibújni. Ha egyszer megtörtént, meg fog legközelebb is. De mielőtt őt hibáztatnád, gondold át, mi vezetett idáig, mert kettőn áll a vásár, valami nem működött megfelelően közöttetek. Persze ez nem mentség az undorító tettére. fel a fejjel, az élet megy tovább.:)
2011. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Félrelépés volt, vagy hosszabb együttjárás a hátad mögött?
2011. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

sajnos aki egyszer megteszi, az újra...

főleg, hogy meg lett neki bocsájtva.

az ilyen csak akkor tanul(ha!tanul egyáltalán), ha egyszer ráfázik, és kiteszik emiatt.

b.nőm pasija a kapcsolatuk elején fél évig csalta a csajt.

kiderült, megbocsájtott, aztán eltelt másfél év, és újra.

én nem hinnék már többé neki...

2011. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Félrelépés.. Ezért is vagyok bizonytalan, hogy visszaengedjem-e.. Járást nem bocsájtanám meg, nem is gondolkodnék rajta hgy megbocsássak-e! Valahol tudom, hogy igazán szeret vagy szeretett, de ezt nem tudom lenyelni akkor sem csak ugy.. És félek is, hogy lehet ujra megteszi, ez a gondolat nem megy ki a fejemből..
2011. júl. 14. 23:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Sajnálom, de igazuk van a többieknek.. ha egyszer megtette, megteszi máskor is. Ha most visszaengeded, megbocsájtasz neki, és ismét megcsal (mert megfog..) az sokkal de sokkal jobban fog fájni. Barátnőmet is megcsalta a barátja, visszaengedte magához, és most megint. Az előbb tettük le a telefont, nagyon fáj neki... Te is ezt szeretnéd? :S Gondolkozz :)
2011. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Jól gondold át. Én nem bocsátanám meg, az biztos.


De egyet jegyezz meg: ha úgy döntesz, hogy visszafogadod, azt tedd annak fényében, hogy onnantól bármikor is felhozni neki a témát nem lesz fair részedről, hiába ő volt a bűnös. Megbocsátod neki, és el is kell felejtened.


Úgyhogy csak akkor fogadd vissza, ha úgy érzed, menni fog a dolog anélkül, hogy bármikor a legkisebb szemrehányást is tennéd neki.

2011. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
0:01 vagyok. Ne hogy azt higgye, hogy megetethet a dumájával.. ismer már annyira, hogy tudja mi válik be nálad.. :S NEM! és kész.... de csak rajtad áll :)
2011. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!