Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lenne egy exbarátnőm akivel együtt voltam pár hónapot, de megcsalt, ezért szakítottam vele.4 hónap mosolyszünet után megkeresett, de kiderültek róla egyéb finomságok is, szóval elkűldtem.

Figyelt kérdés
Most újra megkeresett és megkérdeztem mi a fenét akar, finoman célzott rá, hogy le akar feküdni velem. Nem tudom, hogy mit csináljak, ő csalt meg, ő volt velem szemét és most mégis ő akar velem együtt lenni. Megbocsájtsak? Vagy csak vigyem el egy körre? F/19
2009. dec. 13. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá gusztusod, dugd meg. De vedd fel videóra...
2009. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a csaj pasiról pasira jár. Ha te is be akarsz állni a sorba, hát hajrá!
2009. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem vigyed el egy körre nyugodtan, ő kínálkozik fel, hülye lennél elszalasztani egy numerát:) Csak gumit használj nehogy elkapj tőle valamit.
2009. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!