Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a nagy...

Mit szólnátok ha a nagy szerelmetek azt mondaná, hogy "Én még fiatal vagyok és élni akarok, kiakarok próbálni más lányokat is, de nagyon szeretlek és arra kérlek, hogy várj rám egy pár évet, ha ezt megteszed akkor utána örökre együtt maradunk"?

Figyelt kérdés

Valóban fiatalok voltunk mikor össze jöttünk mind ketten elsők voltunk a másiknak, 20 évesek korunkra romlott meg a kapcsolat a csajozás miatt és az élni akarás miatt. Mikor a fiú elhagyott rögtön jött a következő csaj de akkor is engem állandóan keresett, az elején még jól is eset hisz nagyon szerettem. De kb. fél év múlva beleuntam ebbe, hogy csak második vagyok és ekkor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt, hagyja ott a lányt és jöjjünk újra össze, ő ekkor mondta ezt a bizonyos "-"dolgot. Ekkor láttam be, hogy hiába teperek én itt akkor sem lesz újra kezdés.


Valaki volt már ilyen helyzetben? Tönkre mehet egy kapcsolat azért, mert még az egyik fél úgy érzi, hogy ő kiakar próbálni mást is?


2011. júl. 15. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

- "Én még fiatal vagyok és élni akarok, kiakarok próbálni más lányokat is, de nagyon szeretlek és arra kérlek, hogy várj rám egy pár évet, ha ezt megteszed akkor utána örökre együtt maradunk"


- "Ha nagyon szeretnél, nem hagynál el, mindegy, szia!"

2011. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utolsó ez nagyon jó válasz lett volna
2011. júl. 15. 21:40
 13/13 anonim ***** válasza:

11:26 vagyok


most komolyan, erre kellene ennél többet mondani?

2011. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!