Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a gyakoribb reakció a...

Melyik a gyakoribb reakció a férfiak részéről? A büszkeség vagy a féltékenykedés?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem pár hete. A meló nem a legjobb, de a társaság egész tűrhető. Mindig is ismerkedős barátkozós típus voltam, itt is van pár srác (és persze lányok is) akikkel le szoktam menni szünetben dohányozni, beszélgetni.

Feltűnt, hogy két srácnak is szimpi vagyok, ennek nagyon örülök, de semmi több. (fiatalabbak is nálam egyébként)

Ezt elmondtam a barátomnak, aki ahelyett, h büszke lenne rá, h a barátnője más hapsiknak is bejön, elkezdett durcázni és játszani a féltékenyt. egyáltalán nem azért mondtam ezt neki, h kiakadjon, vagy hogy húzzam az agyát, csak meséltem neki, h mi volt aznap.


Mindegyik férfi ilyen? vagy van amelyik normálisan kezeli az ilyesmit, és inkább kihúzza magát büszkén, h na, az én csajom milyen tuti lány! :)


2011. júl. 15. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem látja a srácokat, addig duzzogni fog. Ha megismeri őket, és a saját mércéje alapján (kinek mi, kocsi, pénz, mennyire kigyúrt az illető, minden pasi más szerint mérlegel) belövi, hogy ő jobb vagy nem, akkor megváltozik. Sajnos ilyenek, ne várd, hogy erre büszke legyen.
2011. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nagyátlagban mit csinálnak. A magam nevében azt tudom nyilatkozni, hogy én mindig bízom a páromban, hogy nem lép félre. Nem vagyok féltékeny. Ha nincs rá okom, azért, ha lenne, akkor meg azért, hisz sehova nem vezetne akkor már. Én inkább örülök, ha más is szépnek, csinosnak tartja.
2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

áh, kis pisisek még :) se kocsi, se izom :)

a barátom klasszisokkal jobb egzisztenciával rendelkezik, és sokkal komolyabb is, mint ezek a kisfiúk.


na mind1, ezek szerint a pasik nem tudnak büszkék lenni arra, h más fiúnak is tetszik a nőjük...

2011. júl. 15. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindegyik férfi ÉS NŐ ilyen. Neked hogy esne ha a párod azzal dicsekedne hogy két nőnek is bejön a melohelyén. Valójában kicsit huzni akartad az agyát a párodnak, jó nagy k..ögség de ez volt a lényege. Nem elég a hétköznapok problémája kicsit még keverni kell a sz.rt.
2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy te ezt láthatóan élvezed, vagy éppenséggel kifejezed, hogy mennyire terhedre van. Még akkor sem biztos, hogy nyugodt lesz teljesen, mert őnélküle vagy összezárva velük a nap nagy részében, amikor is ha csak olyan szemmel is néznek rád, már idegesítheti a tudat.
2011. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet kiigazodni a nőkön! Az Én barátnőmnek meg állandóan az a baja,hogy nem vagyok féltékeny rá,és direkt mesél már szerintem kitalált történeteket,hogy cirkuszoljak.Neki meg az tetszene,ha mindenkit szét akarnék csapni,aki csak ránéz.
2011. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válasz: az én barátom örül ha tetszem más férfinak, büszke rám. Másik pedig az, hogy érdekes vagy, mivel az első helyen a pasid egzisztenciáját említed, mint összehasonlítási tényezőt. Nem irigylem a barátodat.
2011. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem kell irigyelned. én büszke vagyok a fiatalon elért szakmai sikereire és arra, ahogyan a pénzét kezeli.
2011. júl. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!