Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez okot ad a féltékenységre?...

Ez okot ad a féltékenységre? Te féltékeny lenél?

Figyelt kérdés

a barátommal távkapcsolatban élünk és megbízunk egymásban, soha egyikünk sem volt komolyabban féltékeny(maximum egy kicsit de csak egészséges mértékig). Két napja vendég(couch surfer, tehát nem ismeri ő sem) jöttek volna lakni egy barátnőmhöz, de neki el kellett váratlanul utaznia, és kérte, h hadd aludjon nálam egy fiú. Mondtam, h persze, mert már régóta szeretnék beszállni ebbe a "mozgalomba". Itt is aludt a fiú, sokat voltunk együtt, elmentünk este sétálni, mert látni szerette volna a várost. Ezen kívül h kedves voltam vele semmi nem történt, külön szobában aludt, meg szerintem semmi olyan nem volt, ami kicsit is túllépne bármilyen baráti határt, de mégiscsak vele voltam egész este és a barátomnak szóltam h nem tudok vele telefonálni. El fogom neki mesélni h mi volt, és nem gondolom h bármi olyan is lett volna, ami okot ad a féltékenységre, de ha belegondolok, h ez fordítva van, h ő tölti az egész estéjét egy külföldi csajjal, akkor kicsit rossz érzésem támad. Hülyeség ez? Szerintetek ez szemétség a barátommal szemben? Tudni h kell h az exem full féltékeny volt és most új nekem, h ő nem az, de mégis félek h a szíve mélyén rosszul esik neki. Nektek rosszul esne?

köszi

21L


2011. júl. 15. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
rosszul nem esne, de elgondolkoznék, hogy igaz-e... Jobb ha elmondod mintha utólag derülne ki...
2011. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
min gondolkoznál el, h mi igaz? H ez minden ami történt? Mer számomra egyértelmű, és ő is tudja h őt szeretem nem tennék semmit. Attól még eshet neki rosszul
2011. júl. 15. 12:16
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon rosszul esne es feltekeny is lennek.

Fuggetlenul attol, hogy tortent-e valamı.

2011. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én baromira féltékeny lennék.
2011. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem tudtál vele telefonálni aznap este mert egy másik sráccal voltál? Még szép, hogy féltékeny lennék..
2011. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Én dobnálak is, mivel fontosabb volt neked az az idegen mint a barátod, még telefonálni sem volt pár perced.
2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nem lenne ez probléma, mert csak a barátnődnek segítettél, semmi nem történt. A probléma az lehet, hogy emiatt nem tudtál a barátoddal telefonálni. Szerintem 5 perced simám lehetett volna, amíg gyorsan felhívod, és elmeséled neki a helyzetet, de akár több is, hiszen az az ismeretlen srác tuti megértette volna. A másik, hogy én azért előtte biztosan megkérdeztem volna a barátomat, hogy zavarná-e,ha ilyesmivel segítek a barátnőmnek.

22L

2011. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Azért tényleg felhívhattad volna,a pasas is megértette volna.
2011. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"a barátommal távkapcsolatban élünk és megbízunk egymásban"


tényleg? hol itt a bizalom?

2011. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
hát én megőrültem volna ha ezt a barátom csinálja és annyira nem képes hogy felhívjon...de én amúgy is féltékeny típus vagyok, csak próbálom elfojtani:D
2011. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!